GwiazdyNauczycielka wyzywała córkę Anny Korcz. Dziewczyna przeżyła koszmar w szkole

Nauczycielka wyzywała córkę Anny Korcz. Dziewczyna przeżyła koszmar w szkole

Nauczycielka wyzywała córkę Anny Korcz. Dziewczyna przeżyła koszmar w szkole
Źródło zdjęć: © East News
Klaudia Stabach
26.05.2019 15:51, aktualizacja: 27.05.2019 17:45

Aktorka Anna Korcz po latach opowiedziała, jak ciężkie były dla jej córki czasy szkolne. Według gwiazdy Kasia była notorycznie gnębiona i obrażana przez jedną z nauczycielek.

"Zatelefonowałam do pani dyrektor i powiedziałam, że nie życzę sobie, żeby mojej córce ubliżano od debili podczas matematyki, bo po pierwsze nie jest debilem, a po drugie czasy PRL-u już minęły i wydaje mi się, że prawie dorosłą kobietę trzeba traktować z należytym szacunkiem - opowiedziała Anna Korcz w podcaście Onetu "Stacja hejt".

Aktorka przyznała, że próbowała pomóc córce, ale to nie było proste, ponieważ matematyczka nie chciała ustąpić. "Pani dyrektor przyznała mi rację, po czym następnego dnia wychowawczyni, stukając przysłowiowo palcami po stole i opuszczając okulary, przy całej klasie powiedziała: "no i co? Co wczoraj twoja mamusia opowiedziała pani dyrektor?"- wspomina Korcz.

Zachowanie nauczycielki i niektórych rówieśników którzy wypominali Kasi, że ma znaną mamę, mocno odbiło się na dziewczynie. "Moja córka wyjechała z kraju. Powiedziała, że nie będzie tutaj żyła ponieważ od pierwszej klasy była dyskryminowana" - przyznała Anna Korcz.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl