Blisko ludziAnna Wendzikowska o życiu w czasie pandemii koronawirusa. "Córka od powrotu z ferii nie chodzi do przedszkola"

Anna Wendzikowska o życiu w czasie pandemii koronawirusa. "Córka od powrotu z ferii nie chodzi do przedszkola"

Anna Wendzikowska o życiu w czasie pandemii koronawirusa. "Córka od powrotu z ferii nie chodzi do przedszkola"
Źródło zdjęć: © ons
Anna Podlaska
12.03.2020 14:45, aktualizacja: 12.03.2020 21:21

Dziennikarka Anna Wendzikowka podzieliła się w mediach społecznościowych refleksją na temat życia i pracy w czasie społecznej kwarantanny. Odniosła się też do informacji, że słynny amerykański aktor Tom Hanks oraz jego żona Rita Wilson są zarażeni koronawirusem.

"Spokój, tylko spokój" – zaczęła swój post Anna Wendzikowska i poinformowała obserwatorów, że w piątek miała opowiadać w programie śniadaniowym o Tomie Hanksie w kontekście premiery filmu "Cóż za piękny dzień". Aktor gra w nim główną rolę. Świat obiegła natomiast informacja, że Tom Hanks i jego żona Rita Wilson są zakażeni wirusem. Przebywają obecnie w Australii, gdzie aktor pracuje nad nowym filmem o Elvisie Presleyu.

Anna Wendzikowska o koronawirusie

Anna Wendzikowska przekazała również, że w związku z pandemią wszystkie podróże służbowe, które miała zaplanowane, zostały zawieszone. "Montować materiały i pracować mamy w miarę możliwości zdalnie" – napisała.

Prezenterka dodała, że od dłuższego czasu dba o bezpieczeństwo swoje i córki. "Moja córka już od powrotu z ferii nie chodzi do przedszkola. Myjemy ręce, nie dotykamy się z obcymi, zachowujemy dystans" – napisała na Instagramie. Dodała również, że stara się, mimo trudnej sytuacji, zachować spokój. "Lęk nie jest dobrym doradcą" – spuentowała swój wpis.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta