Blisko ludziAshley Graham jest w ciąży. Popularna modelka opublikowała intymne zdjęcie

Ashley Graham jest w ciąży. Popularna modelka opublikowała intymne zdjęcie

Ashley Graham
Ashley Graham
Źródło zdjęć: © Getty Images
13.07.2021 20:20

Ashley Graham jest jedną z najpopularniejszych modelek plus size na świecie. Przełamuje stereotypy i wspiera kobiety w drodze do akceptacji swojego ciała. Pisze o problemach i publikuje zdjęcia swoich rozstępów, cellulitu, niedoskonałości skóry.

Modelka plus size

Oprócz wad akcentuje swoje atuty. Ashley Graham jest supermodelką, biznesmenką oraz szczęśliwą matką i żoną. Jej profil na Instagramie obserwuje około 12 mln fanów. Kobieta pisze tam, że samoakceptacja nie jest zarezerwowana tylko dla kobiet bez skazy. – Wykorzystuję popularność, żeby mówić o problemach kobiet z samooceną – twierdzi Graham.

Ashley Graham regularnie można podziwiać na wybiegach, prezentującą kolekcję najbardziej znanych projektantów na świecie. 33-latka jednak nie tylko się prezentuje w blasku fleszy. Prowadzi również własną krucjatę na rzecz kobiet, które mają problem z akceptacją swojego ciała. Pozytywny przekaz codziennie płynie też z jej profili w mediach społecznościowych.

Ashley Graham jest w ciąży

Teraz modelka opublikowała swoje zdjęcie z brzuszkiem ciążowym i podała do publicznej wiadomości, że spodziewa się kolejnego dziecka.

"Ostatni rok był pełen drobnych niespodzianek, wielkich smutków, początków i nowych historii. Właśnie zaczynam przetwarzać i celebrować, co ten następny rozdział oznacza dla nas" – napisała obok fotografii w samej białej koszuli.

Jej zdjęcie jest intymne i zmysłowe. Kobiecie pogratulowały największe gwiazdy światowego show-biznesu, w tym Taylor Hill czy Hailey Biber.

Ashley Graham karierę zaczynała w wieku 12 lat, dziś spełnia się zawodowo nie tylko w roli modelki, ale również autorki książek i prezenterki telewizyjnej. Przypisuje się jej też zmianę postawy przemysłu modowego do kobiet o większym rozmiarze i pełnych kształtach. Można więc powiedzieć, że jest swojego rodzaju prekursorką ciałopozytywnych ruchów na świecie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta