Trwa ładowanie...

Ashley Graham w odważnej sesji. Przyznała, że kosztowała ją wiele emocji

Ashley Graham od lat promuje w mediach ciałopozytywność, ale nawet i jej zdarzają się chwile zwątpienia. Modelka pokazała rozstępy po ciąży, dodając, że nie było to dla niej łatwe.
Share
Szczere wyznanie Ashley Graham
Szczere wyznanie Ashley Graham Źródło: Getty Images
dwpbtq3

Ashley Graham to niewątpliwie jedna z czołowych modelek plus size. Kobieta nie tylko bierze udział w sesjach zdjęciowych, ale również chętnie zabiera głos na temat samoakceptacji i pozytywnego podejścia do swojego życia.

Ashley Graham pokazała się w stroju kąpielowym

Na początku roku modelka urodziła dziecko. Ciąża wpłynęła na jej wygląd – zaczęły pojawiać się rozstępy i większy cellulit, ale Graham nie rezygnowała z publikowania swoich zdjęć, co doceniły jej fanki. Teraz okazuje się, że zaakceptowanie zmian nie było łatwe dla samej zainteresowanej.

dwpbtq3

Dziś, siedem miesięcy po porodzie, Ashley Graham odważyła się wziąć udział w sesji zdjęciowej w samym stroju kąpielowym i przyznała, że to nie była łatwa ani spontaniczna decyzja.

"Ważę więcej. Mam rozstępy i na początku naprawdę musiałam porozmawiać sama ze sobą. Powiedziałam sobie: dobra, nowe ciało, nowy sposób myślenia. Ale po tej sesji zdjęciowej poczułam się taka wzmocniona, ponieważ pomyślałam: tak. Wyglądam dobrze. Czuję się dobrze" – napisała na swoim instagramowym profilu.

Wysypaliśmy górę śmieci w centrum Warszawy. Zobacz reakcje przechodzących osób

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dwpbtq3

Podziel się opinią

Share
dwpbtq3
dwpbtq3