Trwa ładowanie...

Babskie wakacje Krystyny Jandy. Lato spędza z najbliższymi przyjaciółkami

Krystyna Janda od kilkunastu lat spędza urlop we Włoszech. Nie jeździ tam sama - towarzystwa dotrzymują jej Magda Umer i Zuzanna Łapicka. Przyjaciółki przez ostatnie tygodnie cieszyły się urokami Italii, punktem zamykającym podróż była Siena.

Share
Babskie wakacje Krystyny Jandy. Lato spędza z najbliższymi przyjaciółkami
Źródło: Facebook.com
d406vrs

"Nie mam niestety swojego aparatu i chociaż wiem, ze są większe nieszczęścia w życiu, to jakbym straciła kogoś bardzo bliskiego. Wczoraj Siena, w której kolorowi ludzie z całego świata" - pisze na profilu na Facebooku autorka utworu "Oczy tej małej". - Zdjęcia z iPada to już nie to co tygrysy lubią najbardziej.Jeżeli już po Sienie, to znaczy że niedługo koniec wakacji…pozdrawiamy serdecznie!" - czytamy i oglądamy zdjęcia. Ich bohaterkami są miasto i trzy przyjaciółki.

Krystyna Janda udostępniła galerię Umer na swoim fanapage'u, którą polubiło już ponad 1 tys. osób. Włoskie, kobiece wakacje rozpoczęła pod koniec czerwca. Od tego czasu panie zwiedziły kawałek kraju. Aktorka relacjonuje wyprawę swoim fanom, jednocześnie dzieli się z nimi tym, co ją dotyka i frustruje. Nie brakuje więc politycznych, jak i społecznych wątków. Widać, że potrafi korzystać z mediów społecznościowych i pozostaje w tym wiarygodna. Dowodem są właśnie wakacje u boku przyjaciółek. Krystyna Janda niejednokrotnie pokazała przecież, że wierzy w siłę i solidarność kobiet.

Zobacz także: Przerażona Janda: "Nie ma ratunku znikąd. PiS jest jak młot pneumatyczny, mają wszystko!"

d406vrs

Podziel się opinią

Share
d406vrs
d406vrs