GwiazdyBaron na nowych zdjęciach. Widzi przez "różowe okulary" i ma "tęczę w głowie"

Baron na nowych zdjęciach. Widzi przez "różowe okulary" i ma "tęczę w głowie"

Baron na nowych zdjęciach. Widzi przez "różowe okulary" i ma "tęczę w głowie"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Karolina Błaszkiewicz
05.04.2019 18:30

Julia Wieniawa i Aleksander Baron Milwiw już nie ukrywają łączącej ich relacji. Mimo że żadne nie mówi ani nie pisze wprost, że są parą, to choćby nowe posty Barona nie pozostawiają wątpliwości. I ten komentarz młodziutkiej gwiazdy.

Baron pokazał nowe zdjęcie na swoim profilu na Instagramie. Widzimy go w okularach przeciwsłonecznych i byłaby to kolejna fotografia, gdyby nie podpis.

"Czy powiedzenie 'widzieć świat przez różowe okulary' mnie też dotyczy? Bo tak się czuję" – czytamy w krótkim, ale dość intrygującym poście, który skomentowała też Julia Wieniawa. Komentarz składa się z emotikonek, w tym jednej "zakochanej". Pod kolejnym zdjęciem Baron stwierdza, że "ma tęczę w głowie".

O relacji łączącej 35-letniego Milwiwa i 20-letnią Wieniawę mówiło się od jakiegoś czasu. Zaczęło się od wyjścia na kolację, aż nagle okazało się, że para wyjechała razem na wakacje. I to chwilę po oficjalnym rozstaniu aktorki z Antkiem Królikowskim.

– Niczego nie potwierdzam – unikała ostatnio odpowiedzi na pytanie o związek Wieniawa. Potwierdzeniem niejako była tapeta na telefonie 20-latki pokazująca, jak całuje się z dużo starszym od siebie muzykiem. Teraz czas chyba już na "ściankowy" debiut zakochanych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl