GwiazdyBeata K. zatrzymana. Prowadziła samochód pod wpływem alkoholu

Beata K. zatrzymana. Prowadziła samochód pod wpływem alkoholu

Beata K. zatrzymana. Prowadziła samochód pod wpływem alkoholu
Źródło zdjęć: © East News
oprac. KSA

02.09.2021 10:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Znana piosenkarka Beata K. została zatrzymana przez policję w Warszawie. U artystki stwierdzono dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

1 września, tuż po godzinie dwudziestej, Beata K. została zatrzymana przez policję na skrzyżowaniu ulic Batorego i al. Niepodległości w Warszawie.

Dziennik "Fakt" opublikował relację świadka, z której wynika, że policjanci poddali Beatę K. rutynowej kontroli trzeźwości. Beata K. miała zostać dwukrotnie sprawdzona. Najpierw jednym alkomatem, a później drugim dowiezionym przez inny patrol.

Rzecznik komendy rejonowej policji na Mokotowie w rozmowie z WP potwierdza, że zatrzymano 61-letnią kobietę po zgłoszeniu innego kierowcy, który zauważył, że kierująca pojazdem "jedzie zygzakiem". Na miejscu poddano ją badaniu alkomatem, które wykazało ok. 2 promili alkoholu w wydychanym powietrzu.

Zatrzymano jej prawo jazdy, a samochód marki BMW odebrała wskazana przez nią osoba.

Beata K. to jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Jej utworu znają i uwielbiają rzesze osób, a na koncertach spotykają się różne pokolenia.

W Polsce jazda pod wpływem alkoholu traktowana jest jako wykroczenie lub przestępstwo. W najlepszym wypadku grozi za to grzywna i punkty karne, w najgorszym utrata prawa jazdy i kara więzienia.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (23)
Zobacz także