GwiazdyBeata Ścibakówna skończyła 53 lata. Pokazała się na starych zdjęciach

Beata Ścibakówna skończyła 53 lata. Pokazała się na starych zdjęciach

Beata Ścibakówna pochwaliła się dawnymi zdjęciami.
Beata Ścibakówna pochwaliła się dawnymi zdjęciami.
Źródło zdjęć: © AKPA

29.04.2021 07:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niedawno Beata Ścibakówna obchodziła urodziny. Od ponad 20 lat jest żoną słynnego aktora i reżysera Jana Englerta, z którym doczekała się córki Heleny. Związek aktorów przez wiele lat był szeroko komentowany w mediach, głównie ze względu na kontrowersje, jakie wzbudzał. W końcu dla ukochanej Englert zostawił ówczesną żonę i dzieci – Ścibakówna była jego studentką. Para udowodniła wszystkim, że jest szczęśliwa i do tej pory uchodzą za zgrane małżeństwo.

Aktorka od lat uchodzi za jedną z najbardziej atrakcyjnych polskich gwiazd. Regularnie korzysta z zasięgów social mediów, dzięki czemu jej fani mogą oglądać coraz to nowsze zdjęcia. Beata Ścibakówna skończyła właśnie 53 lata i z tego okazji opublikowała w sieci kilka czarno-białych fotografii.

Ścibakówna świętuje na Instagramie

Beata Ścibakówna urodziła się 28 kwietnia 1968 roku w rodzinie laborantki i dyrektora transportu w zakładach mięsnych. Co ciekawe, na deskach teatralnych debiutowała w spektaklu reżyserowanym przez jej późniejszego męża Jana Englerta. Jak obydwoje przyznali po latach, nie spodziewali się, że narodzi się między nimi uczucie.

Po ukończeniu studiów w 1992 roku Ścibakówna otrzymała angaż w Teatrze Powszechnym, natomiast po pięciu latach przeniosła się do Teatru Narodowego. Od tamtej pory regularnie pojawia się w filmach i serialach, np. "Pestce", "Dzieciach i rybach", "Układzie zamkniętym" czy "Diagnozie". Ścibakówna oprócz pracy jako aktorka, realizuje się również jako producentka sztuk teatralnych.

W rozmowie z "Dzień Dobry TVN" aktorka opowiedziała, jakie ma marzenia. Przede wszystkim chciałaby wrócić do pracy w teatrze, a także czeka na zakończenie pandemii, aby wszystkie ośrodki kultury nareszcie zostały otwarte. Chcąc uświetnić wyjątkowy dla niej dzień, Ścibakówna udostępniła na Instagramie dziewięć czarno-białych zdjęć sprzed lat, aby pokazać, jaką metamorfozę przeszła. "Ot, takie urodzinowe wspomnienia" - napisała.

Jak można się było spodziewać, zaraz pod postem zaroiło się od pozytywnych komentarzy. "Pięknego nowego roku życia! Spełnień i wzruszeń", "Serdeczności urodzinowe. Piękna od zawsze", "Ale super.....żyj pięknie i szczęśliwie Beatko", "Życzę dużo pracy i dużo miłości!", "Ta najładniejsza to na pewno Pani, tylko nie wiem która", "Fryzury magia!".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (30)
Zobacz także