GwiazdyBlanka Lipińska "365 dni". Rolę Massimo zagra Michele Morrone

Blanka Lipińska "365 dni". Rolę Massimo zagra Michele Morrone

Blanka Lipińska "365 dni". Rolę Massimo zagra Michele Morrone
Źródło zdjęć: © ONS.pl | Daniel Wysocki
Agata Porażka
28.08.2019 11:14, aktualizacja: 28.08.2019 13:30

Blanka Lipińska jest autorką książki "365 dni", która okazała się takim przebojem, że postanowiono ją zekranizować. Jednym z pierwszych pytań, które zaczęli zadawać sobie jej fani, to kto zagra główną rolę przystojnego Massimo?

"365" dni i Massimo

Blanka Lipińska już od kilku tygodni pokazuje fragmenty planu filmowego, na którym jest kręcona ekranizacja jej książki "365 dni". Zdradziła także, że aktor grający rolę Massimo jest Włochem i wygląda niemal identycznie jak rzeczywisty Massimo. Nie chciała jednak pokazać całej twarzy filmowego Massimo.

Obraz
© Instagram.com | Blanka Lipińska
Obraz
© Instagram.com | Blanka Lipińska

Kim jest Massimo?

Do tożsamości włoskiego aktora udało się dotrzeć dziennikarzom "Super Expressu". Według ich informacji, w rolę Massimo wcieli się Michele Morrone. Morrone jest profesjonalnym aktorem, który ma na swoim koncie kilka włoskich produkcji, takich jak Duetto, Bar Joseph czy LìUltimo Giorno Del Toro. Nie mówi po polsku, na planie porozumiewa się z innymi osobami w języku angielskim lub włoskim. Jak zdradziła Lipińska, podczas filmu, gdy bohaterowie będą rozmawiali w obcych językach, na ekranie będą się wyświetlały napisy.

Premiera filmu planowana jest na 14.02.2020.

.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta