Trwa ładowanie...
d4hx4yw
Gwiazdy

Jaka matka, taka córka. Wiemy, jak wygląda mama Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska wypoczywa z rodziną i partnerem na Kaszubach. Przy okazji chętnie nagrywa krótkie filmiki i pokazuje stop klatki z wyjazdu. Na jednym z nich można zobaczyć mamę gwiazdy. Jak wygląda mama Blanki Lipińskiej?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Blanka Lipińska w studiu Wirtualnej Polski
Blanka Lipińska w studiu Wirtualnej Polski (WP.PL)
d4hx4yw

Blanka Lipińska zasłynęła jako autorka powieści erotycznych, które szturmem zdobyły szczyty list bestsellerów. I choć książki jej autorstwa nie spotkały się z najlepszymi recenzjami, sprzedaż napędzana kontrowersyjnym image'm nie maleje.

Blanka Lipińska – rodzice

Nic dziwnego, że życie autorki tak skandalizujących jak na polskie realia powieści interesuje jej czytelników, a także tych, którzy nie mieli żadnej książki jej autorstwa w dłoniach. Pytania o partnera i partnerów, ale i o rodzinę pojawiają się w niemal każdym wywiadzie.

d4hx4yw

Ostatnio na koncie 35-letniej pisarki na Instagramie pojawiła się jej mama. Uważni obserwatorzy mogli widzieć panią Małgorzatę już wcześniej, jako że Blanka oznaczała mamę w postach – z Wigilii czy ze wspólnego wypadu na kite surfing.

Nie da się ukryć, że obie panie Lipińskie są do siebie bardzo podobne fizycznie. Choć nie wiemy, ile lat ma pani Małgorzata, możemy podejrzewać, że jest w okolicach 50. przy czym wygląda znacznie młodziej. Widać, że kobieta bardzo o siebie dba. Prawdopodobnie tego samego nauczyła Blankę, zawsze nienagannie umalowaną, ubraną i uczesaną.

Instagram.com

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4hx4yw

Podziel się opinią

Share

d4hx4yw

d4hx4yw