ycipk-1lp8pd

Brigitte Macron w płaszczowej sukience. To ulubiony krój Melanii Trump

Kreacje Brigitte Macron często bywają uznawane za kontrowersyjne. Żona prezydenta Emmanuela Macrona była potępiana szczególnie za wybieranie zbyt krótkich spódnic czy sukienek. Tym razem jej krytycy mają zastrzeżenia do kroju.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Brigitte Macron w Paryżu
Brigitte Macron w Paryżu (Getty Images)
ycipk-1lp8pd

Sukienka płaszczowa to modowy klasyk. Poprzez dopasowany krój i podkreślenie talii paskiem, nadaje sylwetce idealne proporcje. Nic dziwnego, że kreację nawiązującą krojem do klasycznego trencza chętnie wybierają kobiety polityki. Fason ten szczególnie upodobała sobie Melania Trump, a ostatnio w płaszczowej sukience można było zobaczyć Brigitte Macron.

Getty Images
Podziel się

Żona prezydenta Emmanuela Macrona pojawiła się w tego typu kreacji w Paryżu na spotkaniu z księżną Danii Marią. Pierwsza dama Francji postawiła na czerń, która jest zresztą chyba jednym z jej ulubionych kolorów.

ycipk-1lp8pd

Krytycy Brigitte Macron, którzy tradycyjnie wytykają pierwszej damie wiek, doszli do wniosku, że krój może budzić kontrowersje. Dlaczego? Podobno ten trik, że niby masz płaszcz a pod spodem nic, działa tylko w przypadku młodych ciał.

Ocenę tę uznajemy za wyjątkowo krzywdzącą dla Brigitte Macron, która może pochwalić się nienaganną figurą. Warto dodać też, że podobne kreacje z powodzeniem nosi też dobiegająca 50. Melania Trump.

Getty Images
Podziel się

Żona Donalda Trumpa ostatnio była widziana w tego typu sukience pod koniec września. Towarzyszyła wtedy mężowi podczas wizyty w siedzibie Organizacji Narodów Zjednoczonych. Pierwsza dama USA przysłuchiwała się przemówieniu męża z widowni.

ycipk-1lp8pd

Zobacz także: Brigitte Macron odważnie kroczy przez trawę. Wysokie obcasy jej nie przeszkadzały

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Mamy mają moc - Lidia Bukowska

ycipk-1lp8pd
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1lp8pd

ycipk-1lp8pd
ycipk-1lp8pd