Trwa ładowanie...
ycipk-3tr06v
Być jak modelka: Helena Norowicz zdradza, czy chciałaby być znowu młoda

Być jak modelka: Helena Norowicz zdradza, czy chciałaby być znowu młoda

- Widać zmarszczki na mojej twarzy, ale przecież jeżeli je zlikwiduję, to lat mi nie ubędzie - mówi Helena Norowicz. W wieku 80 lat została modelką, wcześniej pracowała w teatrze. Który zawód jest trudniejszy?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-3tr06v

- Myślę, że w aktorstwie nawet więcej jest eksponowania siebie lub postaci, którą się gra. Modelka powinna eksponować to, co ma na sobie - mówi Norowicz. - Modelka to jest tylko jedna trzecia, powiedziałabym, wartości, a dwie trzecie to jest światło i fotograf - dodaje.

- Trudno zlikwidować zmarszczki z całego ciała. Można koło ust, koło oczu coś zrobić. To za mało, żeby fizycznie być młodym. Trzeba być młodym duchem. I wtedy nawet te zmarszczki są mniej widoczne - radzi Helena Norowicz.

ycipk-3tr06v

Chcesz dowiedzieć się więcej o Helenie Norowicz? Oglądaj „Być jak modelka”. To program o świecie mody, którego bohaterkami są osoby pracujące dla najlepszych agencji modowych w Polsce i na świecie. Prowadzącą "Być jak modelka" jest Aleksandra Szwed.
„Być jak modelka” - oglądaj w niedzielę o godz. 18. Umknęło? Powtórka w sobotę. Również o godz. 18. Tylko w Telewizji WP!

Telewizję WP można oglądać w sieciach telewizji naziemnej i kablowych. UPC na kanale 158 lub 116, TOYA na kanale 17,VECTRA na kanale 194, NETIA na kanale 29, INEA na kanale 28.

Obejrzyj wszystkie odcinki programu

ycipk-3tr06v

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-3tr06v

ycipk-3tr06v
ycipk-3tr06v