Trwa ładowanie...
d4bz8wx
Być jak modelka: Helena Norowicz zdradza, czy chciałaby być znowu młoda

Być jak modelka: Helena Norowicz zdradza, czy chciałaby być znowu młoda

- Widać zmarszczki na mojej twarzy, ale przecież jeżeli je zlikwiduję, to lat mi nie ubędzie - mówi Helena Norowicz. W wieku 80 lat została modelką, wcześniej pracowała w teatrze. Który zawód jest trudniejszy?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4bz8wx

- Myślę, że w aktorstwie nawet więcej jest eksponowania siebie lub postaci, którą się gra. Modelka powinna eksponować to, co ma na sobie - mówi Norowicz. - Modelka to jest tylko jedna trzecia, powiedziałabym, wartości, a dwie trzecie to jest światło i fotograf - dodaje.

- Trudno zlikwidować zmarszczki z całego ciała. Można koło ust, koło oczu coś zrobić. To za mało, żeby fizycznie być młodym. Trzeba być młodym duchem. I wtedy nawet te zmarszczki są mniej widoczne - radzi Helena Norowicz.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Helenie Norowicz? Oglądaj „Być jak modelka”. To program o świecie mody, którego bohaterkami są osoby pracujące dla najlepszych agencji modowych w Polsce i na świecie. Prowadzącą "Być jak modelka" jest Aleksandra Szwed.
„Być jak modelka” - oglądaj w niedzielę o godz. 18. Umknęło? Powtórka w sobotę. Również o godz. 18. Tylko w Telewizji WP!

Telewizję WP można oglądać w sieciach telewizji naziemnej i kablowych. UPC na kanale 158 lub 116, TOYA na kanale 17,VECTRA na kanale 194, NETIA na kanale 29, INEA na kanale 28.

Obejrzyj wszystkie odcinki programu

d4bz8wx

Podziel się opinią

Share

d4bz8wx

d4bz8wx