Blisko ludziByła jedną z najpiękniejszych Polek. Jak teraz wygląda Barbara Brylska?

Była jedną z najpiękniejszych Polek. Jak teraz wygląda Barbara Brylska?

Jak aktualnie wygląda Barbara Brylska?
Jak aktualnie wygląda Barbara Brylska?
Źródło zdjęć: © East News
Marta Kutkowska

22.05.2021 14:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W latach 70. wzdychało do niej pół Polski. Uroda nie przyniosła jej jednak szczęścia w miłości. Kilka lat temu aktorka zupełnie zrezygnowała z życia na świeczniku i zaszyła się w domu pod Warszawą. Ostatnio syn pokazał aktualne zdjęcia gwiazdy. Wielka uroda nie przeminęła.

Barbara Brylska miała cały świat u stop. Ze względu na spektakularną urodę była nazywana nawet polską Brigitte Bardot. Grała u największych współczesnych reżyserów. Niestety, szczęście zawodowe nie szło z prywatnym, a jej los naznaczyła wielka tragedia.

Brak szczęścia w miłości

Barbara Brylska miała wielu adoratorów, ale długo nie mogła znaleźć tego jedynego. W końcu, w 1970 r. wyszła za mąż za Ludwika Kosmalę. Wkrótce na świat przyszły dzieci: Barbara i Ludwik. Niestety, mąż nie mógł znieść życia w cieniu gwiazdy i uciekał w alkohol i romanse. 

- Mąż zdradzał mnie zawsze, ale nigdy się do tego nie przyznał, choć miałam dowody. Długo cierpiałam, walczyłam, byłam w nim tak zakochana. Wreszcie kupiłam dom letniskowy pod Wyszkowem, żebym miała gdzie od niego uciec i spokojnie żyć - mówiła Barbara Brylska w wywiadach.

Małżeństwo nie przetrwało próby czasu. W 1993 r. na aktorkę spadł wielki cios. W wypadku samochodowym zginęła jej córka. Gwiazda długo opłakiwała stratę. - Z czasem człowiek uczy się żyć bez ukochanej osoby. Jest dużo gorzej, nigdy nie będzie już tak, jak kiedyś. Przez trzy lata był tylko bezustanny płacz - mówiła Barbara Brylska w wywiadzie dla "Faktu" kilka lat temu.

Z dala od blasku fleszy

Tragedia na zawsze odmieniała Barbarę Brylską. W końcu gwiazda postanowiła całkowicie wycofać się z życia publicznego i osiąść pod Warszawą. Teraz trudno napotkać w mediach jakąkolwiek wzmiankę o jej życiu. Niedawno jej syn opublikował zdjęcia, na których widać, że czas łagodnie obszedł się z gwiazdą. Można odnieść wrażenie, że Barbara Brylska odnalazła spokój w gronie najbliższych.

Nowe zdjęcie Barbary Brylskiej
Nowe zdjęcie Barbary Brylskiej© Facebook

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (90)
Zobacz także