GwiazdyMama Lipińskiej w obcisłym stroju sportowym. Zachwyca mięśniami brzucha

Mama Lipińskiej w obcisłym stroju sportowym. Zachwyca mięśniami brzucha

Blanka Lipińska z mamą
Blanka Lipińska z mamą
Źródło zdjęć: © Instagram @blankalipinska
oprac. JPI
21.05.2021 17:44

Mama Blanki Lipińskiej ma 57 lat i jest w doskonałej formie. Smukłej sylwetki może jej pozazdrościć niejedna 20-latka. Małgorzata pochwaliła się w sieci, w jakim stroju uprawia sport, a przy odsłoniła umięśnione ciało.

Blanka Lipińska szturmem weszła do show-biznesu, gdy jej erotyczna trylogia "365 dni" zyskała na popularności i stała się bestsellerem. Pisarka nie tylko rozgościła się na czerwonych dywanach i ściankach, ale również zaczęła prężnie działać jako influencerka. Odnalazła się też jak ryba w wodzie w świecie mediów społecznościowych.

Pisarka na co dzień pokazuje swoje życie na Instagramie i uchyla rąbka tajemnicy prywatności. Chętnie chwali się bliską relacją z rodzicami. Szczególna więź łączy ją z mamą. Kiedy pierwszy raz opublikowała w sieci ich wspólne zdjęcie, internauci oszaleli na punkcie Małgorzaty Lipińskiej.

Mama Blanki Lipińskiej pręży mięśnie

57-latka jest piękną kobietą i niejeden mógłby uznać, że jest starszą siostrą Blanki Lipińskiej, a nie jej mamą. Małgorzata przykłada dużą wagę do dbania o swój wygląd. Zdrowo się odżywia, wykonuje zabiegi pielęgnacyjne, a ponadto jest bardzo aktywna i uwielbia uprawiać sport. Każdą wolną chwilę poświęca również na sesje wyciszającej jogi, która wzmacnia jej ciało.

Dzięki temu będąc przed 60-tką, mama Lipińskiej może się pochwalić bardzo zgrabnym ciałem. Długo pracowała, by mieć płaski brzuch, wcięcie w talii i smukłe nogi. Efekty procentują, gdy wskakuje w obcisły strój do ćwiczeń. Na swoim profilu na Instagramie pokazała w pełnej krasie, jak wygląda w dopasowanych legginsach i topie. Zarysowane mięśnie robią wrażenie.

Mama Blanki Lipińskiej
Mama Blanki Lipińskiej© Instagram @malgorzatael
Mama Blanki Lipińskiej
Mama Blanki Lipińskiej© Instagram @malgorzatael

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta