Trwa ładowanie...

Była żoną Putina. Jest w innym związku. Kim jest wybranek Ludmiły?

Ludmiła Putina była partnerką Władimira przez 30 lat. W 2013 roku nastąpił jednak rozpad małżeństwa. Kobieta na nowo ułożyła sobie życie i wyszła ponownie za mąż. Niektórych może zaskoczyć, że nowy wybranek Ludmiły jest od niej o 18 lat młodszy. Jak obecnie wygląda ich życie?

Share
Była żona Putina od 2016 roku ponownie wyszła za mąż Była żona Putina od 2016 roku ponownie wyszła za mąż Źródło: Getty Image, fot: Sasha Mordovets
d20hqfu

W obliczu tragicznych wydarzeń, które dzieją się w Ukrainie, wiele osób zastanawia się, jaki los może spotkać bliskie osoby Władimira Putina. Wiele zapytań dotyczy tego, co stało się z byłą żoną prezydenta Rosji, Ludmiłą. Rozwód pary nastąpił w 2013 roku. Wiadomości na temat kobiety mogą zaskoczyć.

Ludmiła Putina ponownie wyszła za mąż

Ludmiła jest obecnie żoną biznesmena, który jest od niej prawie 18 lat młodszy. Artur Oczeretny to również szef Centrum Rozwoju Relacji Interpersonalnych. Para nie chce medialnego rozgłosu, dlatego też chroni swoją prywatność. Nie wiadomo dokładnie, jak się poznali. Znane są jednak niektóre, dość ważne, fakty z ich wspólnego życia.

d20hqfu

Wiadomo, że ślub odbył się w 2016 roku, czyli trzy lata po rozejściu się Ludmiły i Putina. Już jako małżeństwo, Ludmiła i Artur zamieszkali we Francji, w niezwykle eleganckiej willi, która została wybudowana w 1927 roku. Z Twittera możemy dowiedzieć się, iż niedawno na bramie wjazdowej na teren posiadłości pojawił się malunek ukraińskiej flagi oraz napis "chwała Ukrainie".

Artur Oczeretny nie za często zabiera głos w sieci

Biznesmen nie przepada za internetową działalnością. Rzadko zabiera głos, w celu powiedzenia o sobie nieco więcej. Wiadomo, że urodził się w Lubiercach, miejscowości w obwodzie moskiewskim. Już w młodości interesował się biznesem, szybko wspinał się po kolejnych szczeblach kariery. Mężczyzna nigdy publicznie nie zajął stanowiska w sprawie przeszłości swojej byłej żony.

Konta Oczeretnego na portalach społecznościowych zawierają sporo fotografii odnoszących się do aktywnego trybu życia. Obecny małżonek Ludmiły bierze udział w ultramaratonach oraz triatlonach. Uwielbia jazdę na rowerze oraz narciarstwo. Jednak w obliczu ostatnich wydarzeń, powstrzymuje się przed publikacją nawet takich treści.

d20hqfu

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Co dalej zrobi Putin? Gen. Pacek o kolejnych ruchach rosyjskiej armii

d20hqfu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d20hqfu
d20hqfu