Blisko ludziCamila Cabello ukradła ołówek z Pałacu Kensington. Kate i William odpowiedzieli

Camila Cabello ukradła ołówek z Pałacu Kensington. Kate i William odpowiedzieli

Camila Cabello ukradła ołówek z Pałacu Kensington. Kate i William odpowiedzieli
Źródło zdjęć: © Getty Images
Karolina Błaszkiewicz
27.11.2019 12:02, aktualizacja: 27.11.2019 13:23

Camila Cabello przyznała się do kradzieży podczas wizyty w Pałacu Kensington. Piosenkarka brała udział w tegorocznym spotkaniu finalistów konkursu Teen Hero Awards. 22-latka przeprosiła Kate i Williama. Dostała odpowiedź.

Piosenkarka, która niedawno odwiedziła pałac, na antenie BBC Radio 1 opowiedziała o czasie spędzonym z Kate Middleton i księciem Williamem. Podczas pobytu w domu pary książecej 22-letnia Camila Cabello rozglądała się na boki, by znaleźć coś, co mogłaby zabrać ze sobą na pamiątkę. Nie mogła się oprzeć. Greg James, prowadzący audycję, był świadkiem tej sytuacji i w pewnym momencie namówił Cabello, by ukradła ołówek. Niewiele myśląc, gwiazda to zrobiła.

Camilla Cabello i para książęca Cambridge

Przy wyjściu James, wskazując na Cabello, krzyknął do ochrony: "Zabrała ołówek!". Artystkę oblał wtedy zimny pot. – Pomyślałam: "O Boże". W panice włożyłam rysik do torebki mojej mamy, na co ona: "Musimy to oddać!". Nie zgodziłam się, więc… nadal go mam – stwierdziła z dumą 22-latka. Po chwili dodała jeszcze, że przeprasza Williama i Kate. – Nie mogłam spać tamtej nocy. Musiałam zrzucić z siebie ten ciężar – śmiała się.

Nie minęło dużo czasu, zanim skradziony przez Cabello ołówek zwrócił uwagę Pałacu Kensington. W odpowiedzi na wywiad dla BBC, pracownicy Kate i Williama dodali emotikonę szeroko otwartych oczu.

*Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl