Trwa ładowanie...
db21rx1

Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas rozstali się na próbę

Kolejne show-biznesowe małżeństwo na krawędzi rozpadu? Rzecznik Michaela Douglasa i Catherine Zety-Jones potwierdza plotki, para postanawia się rozstać. Przynajmniej na jakiś czas.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas rozstali się na próbę
(WENN/NEWSPIX.PL)
db21rx1

Kolejne show-biznesowe małżeństwo na krawędzi rozpadu? O złej sytuacji w związku Michaela Douglasa i Catherine Zety-Jones mówiło się od dłuższego czasu. Teraz rzecznik pary potwierdził plotki. „Catherine i Michael postanowili odpocząć trochę od siebie, aby ocenić swoje małżeństwo i popracować nad nim. Nie będzie więcej komentarzy w tej sprawie” brzmi oficjalne oświadczenie dla mediów.

Podobno małżeństwu zaszkodził stres związany z kilkoma dramatycznymi wydarzeniami w życiu rodziny Douglasów.

W 2010 roku u Michaela zdiagnozowano raka gardła, którego udało mu się pokonać; w tym samym roku jego syn, Cameron trafił do więzienia za handel narkotykami. Wkrótce okazało się, że Catherine cierpi na zaburzenia afektywne dwubiegunowe, tzw. psychozę maniakalno-depresyjną, aktorka trafiła do kliniki psychiatrycznej.

db21rx1

Para poznała się w 1998 roku we Francji podczas festiwalu w Deauville. Pobrali się 2 lata później podczas wystawnej ceremonii w hotelu Plaza na nowojorskim Manhattanie. Mają dwoje dzieci: 13-letniego syna Dylana oraz 10-letnią córkę Carys.

(ma)

POLECAMY:

* Michael Douglas w ciuchach z filmów*

* Catherine Zeta-Jones zdradza tajemnice*

* Catherine Zeta-Jones o chorobie męża*

db21rx1

Podziel się opinią

Share

db21rx1

db21rx1