Blisko ludziCezary Pazura pochwalił się zdjęciem żony. Pokazał ukochaną w negliżu

Cezary Pazura pochwalił się zdjęciem żony. Pokazał ukochaną w negliżu

Cezary Pazura pochwalił się zdjęciem żony. Pokazał ukochaną w negliżu
Źródło zdjęć: © ONS.pl
09.01.2020 10:33, aktualizacja: 10.01.2020 08:03

Cezary Pazura pokazał fanom nagą Edytę Pazurę. Określił żonę mianem "kobiety jego życia" i przyznał, że sam zrobił jej odważne zdjęcie.

Cezary Pazura opublikował na swoim profilu na Instagramie bardzo odważne zdjęcie żony. Edyta Pazura pozuje na nim na łóżku i jest zupełnie naga. Fotografia jest zmysłowa, ale z klasą. Pazura w dłoniach trzyma aparat i chociaż zasłoniła usta, mimika jej twarzy zdradza promienny uśmiech. Wygląda na zrelaksowaną i szczęśliwą.

Cezary Pazura pokazał zdjęcie nagiej żony

Co ciekawe, Cezary Pazura przyznał, że wzajemne robienie zdjęć jest w jego związku formą zabawy, a ukochaną określił mianem "miłości swojego życia".

"Ona mi zdjęcie, to ja jej też zdjęcie… I tak się nakręca 'spirala nienawiści'" – napisał z rozbawieniem.

Przypominamy, że Edyta Pazura jest również menadżerką Cezarego, ale najwyraźniej idealnie udaje jej się pogodzić tę rolę z innymi obowiązkami. Fanom spodobało się zdjęcie autorstwa aktora i nie mają wątpliwości, że jego małżeństwo jest szczęśliwe.

"Ma pan wspaniałą żonę. Nie można było lepiej trafić. Zdjęcie również piękne", "Ale ma pan szczęście", "Super fotka", "Taka kobieta to skarb" – komentowali internauci.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl