GwiazdyChciała odejść, ale dała radę. Kaczorowska o 20 latach w "Klanie"

Chciała odejść, ale dała radę. Kaczorowska o 20 latach w "Klanie"

Chciała odejść, ale dała radę. Kaczorowska o 20 latach w "Klanie"
Źródło zdjęć: © WP.PL
19.06.2019 13:58, aktualizacja: 31.07.2019 13:39

Zaczęło się w czerwcu 1999. Wówczas prawie 7-letnia Agnieszka Kaczorowska po raz pierwszy pojawiła się na ekranach setek tysięcy telewizorów. Wcieliła się w rolę Bożenki w serialu "Klan", adoptowanej córki Ryśka i Grażynki Lubiczów.

Z tej okazji 26-letnia aktorka i tancerka podzieliła się na Instagramie zdjęciami zrobionymi przez lata na planie serialu i kilkoma refleksami. Nie da się ukryć, że Kaczorowska (a właściwie Kaczorowska-Pela, bo Agnieszka we wrześniu zeszłego roku wzięła ślub z tancerzem Maciejem Pelą) jest jedną z tych aktorek, które na występie w serialu zyskały najbardziej.

Kiedy lata później zaczęła występować jako tancerka i instruktorka w "Tańcu z Gwiazdami", była co najmniej tak rozpoznawalna, jak gwiazdy, którym partnerowała. Potem była własna szkoła tańca, a obecnie Agnieszka tworzy własny program, w którym porusza kwestie ważne dla młodych mam.

"Praca na planie od najmłodszych lat pozwoliła mi w sposób naturalny pozyskać wiele umiejętności - tych czysto zawodowych, ale także tych personalnych. Praca wśród dorosłych zawsze dawała mi dużo dojrzałości. Często dziennikarze pytają mnie, czy nie straciłam dzieciństwa... a ja głośno odpowiadam, że NIE! Po prostu moje dzieciństwo wyglądało zupełnie inaczej".

"W Klanie gram nadal, choć były trudne momenty, że w nastoletnim życiu chciałam nie raz zrezygnować, głównie przez przykrości, które mnie spotykały ze strony rówieśników (…)" – wyznała Agnieszka Kaczorowska-Pela, która właśnie spodziewa się dziecka.

"Ubiegając złośliwości... uściski dla wszystkich, dla których „już zawsze będę Bożenką” – zakończyła z humorem. Zapewniła fanów, że nie ma zamiaru opuszczać obsady "Klanu".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta