Trwa ładowanie...
dp2ws3t

Chłopak poprosił, by włożyła czarną sukienkę. To była najgorsza randka w jej życiu

Gdy następnym razem wrócisz z nieudanej randki, pomyśl, że zawsze może być gorzej. Zawsze. Przekonała się o tym dziewczyna, której adorator poprosił, by włożyła czarną sukienkę. Już wtedy powinna zapalić jej się czerwona lampka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Najgorsza randka na świecie
Najgorsza randka na świecie (Pixabay.com)
dp2ws3t

– Kiedy moja przyjaciółka zapytała, czy opowiadała mi o swojej najgorszej randce, zupełnie się tego nie spodziewałam – napisała na Twitterze użytkowniczka o nicku "itssraych".

Do postu dołączyła zdjęcia rozmowy z przyjaciółką. Rzeczywiście – taką randkę z pewnością trudno będzie przebić.

Chłopak, z którym się umówiła, zapewnił, że ma dla niej niespodziankę i poprosił, by włożyła czarną sukienkę. Gdy już się spotkali i jechali samochodem, wydawało jej się, że wszystko idzie całkiem nieźle – rozmowa się kleiła, a nieświadomość, dokąd zabiera ją adorator, wprowadzała romantyczny nastrój. Czar prysł, gdy za zakrętem pojawiła się tabliczka z napisem "krematorium".

Najgorsza randka na świecie Twitter
Najgorsza randka na świecie

Dziewczyna była coraz bardziej zaniepokojona. Wtedy chłopak zaczął ją uspokajać i tłumaczyć, że gdyby wiedziała, na pewno by odmówiła – spotkanie, na które ją zabrał, to… pogrzeb jego babci.

Najgorsza randka na świecie Twitter
Najgorsza randka na świecie

Choć randka okazała się czymś innym, niż się spodziewała, postanowiła zostać na pogrzebie i pocieszać pogrążonych w smutku żałobników.

Najgorsza randka na świecie Twitter
Najgorsza randka na świecie

Okazało się, że jej wybranek rozstał się z dziewczyną kilka tygodni wcześniej. Jego rodzina bardzo się cieszyła, że ją pozna, więc nie chcąc ich rozczarowywać, wykorzystał okazję i zaprosił na randkę nieznajomą.

dp2ws3t

Czy randka może być jeszcze gorsza?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dp2ws3t

Podziel się opinią

Share

dp2ws3t

dp2ws3t