Trwa ładowanie...

Co jesteś w stanie zrobić dla miłości? Odpowiedź Jennifer Lawrence jest bezbłędna!

"Co jesteś w stanie zrobić dla miłości?" - to pytanie stawia przed nami francuski dom mody Dior w ramach akcji charytatywnej #diorlovechain. W inicjatywie zorganizowanej na rzecz mieszkańców najbiedniejszych regionów Kenii wzięli udział m.in. Natalie Portman, Jennifer Lawrence, Robert Pattinson, Johnny Depp i Charlize Theron. Każde z nich nagrało krótkie video, w którym odpowiedziało na główne pytanie tej akcji. To trzeba zobaczyć.

Share
Co jesteś w stanie zrobić dla miłości? Odpowiedź Jennifer Lawrence jest bezbłędna!Źródło: Youtube.com
d1tlzjs

Świat mody uchodzący za targowisko próżności coraz częściej angażuje się w pomoc biednym. Najlepszym na to dowodem jest nowa kampania zorganizowana przez dom mody Dior, promująca niepowtarzalną akcję charytatywną z udziałem kilku wielkoformatowych gwiazd. Głównym celem inicjatywy #diorlovechain, której przewodzi Natalie Portman, jest zbiórka pieniędzy w szczytnym celu.

Co jesteś w stanie zrobić dla miłości?

Najbardziej zaskakującej odpowiedzi na to pytanie udzieliła Jennifer Lawrence. - Udawałabym, że spanie w seksownej bieliźnie jest wygodne - powiedziała. Trudno się z nią nie zgodzić, prawda? Wyznania innych sław były nieco bardziej przewidywalne. - Starałbym się być lepszą osobą - powiedział Robert Pattinson. - Miłość jest bardzo złożoną rzeczą. Myślę, że tylko kilka osób tak naprawdę doświadczyło miłości na niezwykle ekstremalnym, pięknym i intensywnym poziomie - stwierdziła Charlize Theron.

Ty też możesz pomóc

Dior zobowiązał się zapłacić funduszowi charytatywnemu "We Organization" jednego dolara za każde zdjęcie lub video, w którym odpowiemy na pytanie "Co jesteś w stanie zrobić dla miłości?". Jedynym warunkiem jest dodanie do każdego materiału hasztaga #diorlovechain. Zebrane środki zostaną przeznaczone na wzrost poziomu edukacji, medycyny i oczyszczanie wody w Kenii. Jeśli chcesz pomóc, przyłącz się!

Akcja charytatywna #diorlovechain zaczyna się 27 sierpnia 2017 roku. Być może do udziału w niej zachęci was fakt, że najlepsze posty będą pokazane na oficjalnej stronie internetowej marki Dior i na międzynarodowej wystawie marki w Szanghaju w 2018 roku.

d1tlzjs

Zobacz: Natalie Portman na różowej kanapie w kampanii Dior

d1tlzjs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1tlzjs
d1tlzjs