GwiazdyCo jesteś w stanie zrobić dla miłości? Odpowiedź Jennifer Lawrence jest bezbłędna!

Co jesteś w stanie zrobić dla miłości? Odpowiedź Jennifer Lawrence jest bezbłędna!

Co jesteś w stanie zrobić dla miłości? Odpowiedź Jennifer Lawrence jest bezbłędna!
Źródło zdjęć: © Youtube.com
Martyna Wojciechowska

29.08.2017 13:21, aktual.: 29.08.2017 15:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Co jesteś w stanie zrobić dla miłości?" - to pytanie stawia przed nami francuski dom mody Dior w ramach akcji charytatywnej #diorlovechain. W inicjatywie zorganizowanej na rzecz mieszkańców najbiedniejszych regionów Kenii wzięli udział m.in. Natalie Portman, Jennifer Lawrence, Robert Pattinson, Johnny Depp i Charlize Theron. Każde z nich nagrało krótkie video, w którym odpowiedziało na główne pytanie tej akcji. To trzeba zobaczyć.

Świat mody uchodzący za targowisko próżności coraz częściej angażuje się w pomoc biednym. Najlepszym na to dowodem jest nowa kampania zorganizowana przez dom mody Dior, promująca niepowtarzalną akcję charytatywną z udziałem kilku wielkoformatowych gwiazd. Głównym celem inicjatywy #diorlovechain, której przewodzi Natalie Portman, jest zbiórka pieniędzy w szczytnym celu.

Co jesteś w stanie zrobić dla miłości?

Najbardziej zaskakującej odpowiedzi na to pytanie udzieliła Jennifer Lawrence. - Udawałabym, że spanie w seksownej bieliźnie jest wygodne - powiedziała. Trudno się z nią nie zgodzić, prawda? Wyznania innych sław były nieco bardziej przewidywalne. - Starałbym się być lepszą osobą - powiedział Robert Pattinson. - Miłość jest bardzo złożoną rzeczą. Myślę, że tylko kilka osób tak naprawdę doświadczyło miłości na niezwykle ekstremalnym, pięknym i intensywnym poziomie - stwierdziła Charlize Theron.

Ty też możesz pomóc

Dior zobowiązał się zapłacić funduszowi charytatywnemu "We Organization" jednego dolara za każde zdjęcie lub video, w którym odpowiemy na pytanie "Co jesteś w stanie zrobić dla miłości?". Jedynym warunkiem jest dodanie do każdego materiału hasztaga #diorlovechain. Zebrane środki zostaną przeznaczone na wzrost poziomu edukacji, medycyny i oczyszczanie wody w Kenii. Jeśli chcesz pomóc, przyłącz się!

Akcja charytatywna #diorlovechain zaczyna się 27 sierpnia 2017 roku. Być może do udziału w niej zachęci was fakt, że najlepsze posty będą pokazane na oficjalnej stronie internetowej marki Dior i na międzynarodowej wystawie marki w Szanghaju w 2018 roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (13)
Zobacz także