Trwa ładowanie...

Córka znanego aktora zabłysnęła na celebryckim evencie. Kim jest Mia Przebindowska?

Podczas plenerowego pokazu Tomasza Ossolińskiego w Gdańsku Brzeźnie, żona Jakuba Przebindowskiego, Martyna Kliszewska, pojawiła się w towarzystwie pięknej blondynki. Okazało się, że to córka pary, Mia Przebindowska. Czym zajmuje się dziewczyna?

Share
lipiec 2021, Mia Przebindowska
lipiec 2021, Mia Przebindowska
d3o656m

Jakub Przebindowski to aktor znany szerszej publiczności m.in z ról w "Magdzie M.". Artysta realizuje się także jako reżyser i wydaje książki. Jego żona także związana jest ze sceną - wystąpiła między innymi w programie "Twoja Twarz brzmi Znajomo". Oprócz tego jest ceniona malarką.

W wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" przyznała, że ich rodzina jest niezwykła, a kluczem do jej szczęścia jest podobne poczucie humoru.

- Lubimy to samo jeść i pić. Uwielbiamy morze. Spoiwem naszego związku są wygłupy. Kiedyś ja się prędzej oświadczyłam Kubie, niż on mi. Powiedziałam, żeby się ze mną ożenił, bo chcę się zawsze z nim śmiać - przyznała Martyna Kliszewska. 

d3o656m

Od dziecka na scenie

Córka aktorskiej pary na scenie czuła się jak ryba w wodzie. Zadebiutowała już w wieku ośmiu lat, w spektaklu, który reżyserował jej ojciec. W historii na motywach biografii słynnego fryzjera, Antoniego Cierplikowskiego, zagrała u boku swojej mamy.

Później jednak okazało się, że dziewczyna chce karierę rozwijać w zupełnie innym kierunku - zamarzyły jej się międzynarodowe wybiegi. Dzięki niezwykłej urodzie udało jej się zrealizować śmiałe plany.

Długonoga piękność

Mia Przebindowska może się pochwalić nietuzinkową urodą. Na jej Instagramie prezentuje różne oblicza. Już teraz modelka współpracuje z najlepszymi agencjami na świecie. Na pokazie u Tomka Ossolińskiego pojawiła się tuż po powrocie z Mediolanu. Wróżymy jej świetlaną karierę.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Jak Karolina Muller znalazła się na tym samym wybiegu z Naomi Cambell?

d3o656m

Podziel się opinią

Share
d3o656m
d3o656m
Strona Główna WP