ycipk-3uv6ec

Dobierała stroje Jarosława Kaczyńskiego i Donalda Tuska. W końcu oceniła styl polityków

Pomagała ocieplać i reperować wizerunek najwybitniejszych polskich polityków. Jak sama twierdzi, miała swój udział w wygranej Lecha Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich. Stylistka i charakteryzatorka gwiazd, Wiganna Papina, na antenie Radia Zet skomentowała styl polskich polityków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiganna Papina od lat stylizuje polityków i gwiazdy show-biznesu.
Wiganna Papina od lat stylizuje polityków i gwiazdy show-biznesu. (Instagram.com)
ycipk-3uv6ec

Już na wstępie krótkiej rozmowy stylistka zaznaczyła, że jest całkowicie apolityczna. - Współpracuję z różnymi osobami, dlatego o wiele lepiej, jeśli jestem głucha na różne sytuacje polityczne - przyznała.

Na antenie rozgłośni w superlatywach wypowiadała się na temat Jarosława Kaczyńskiego, jego poczucia humoru i konsekwentnego stylu ubierania.

- Pan prezes Jarosław ubiera się od co najmniej siedmiu lat tak samo, bo cały czas nosi ciemny garnitur, białą koszulę i czarny krawat. Nie wiem, co złego można na ten temat powiedzieć. Miał także fajną pelerynkę - zażartowała Papina, mając na myśli przeciwdeszczową pelerynę w polską flagę, w której prezes Prawa i Sprawiedliwości zaprezentował się na deszczowych wakacjach w górach, gdzie przebywał z wicemarszałkiem Joachimem Brudzińskim.

Twitter
Podziel się
ycipk-3uv6ec

- Jest super dowcipny, szarmancki i elegancki, przynajmniej w stosunku do kobiet. Jego dowcip jest zniewalający. Ma undergroundowe i alternatywne poczucie humoru. Zaskarbił sobie tym moje serce - dodała

Stylistka nie szczędziła także kompementów pod adresem Donalda Tuska i... jego figury. - Moja babcia mówiła, że jeśli polityk jest gruby i zaniedbany, to znaczy, że najadł się za nasze pieniądze. Dbałość o sylwetkę zawsze robi dobrze, zwłaszcza w polityce, bo wtedy w każdym stroju wygląda się znakomicie. A na Donaldzie wszystkie stroje prezentują się wlaśnie w ten sposób - mówiła.

A Wy jak oceniacie styl naszych polityków?

Papina: "Nikt nie pobije Pierwszej Damy USA. Melania Trump to najpiękniejsza kobieta w polityce"

ycipk-3uv6ec
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3uv6ec

ycipk-3uv6ec
ycipk-3uv6ec