Trwa ładowanie...

Donald Tusk z rodziną u papieża Franciszka. Kim jest żona Michała Tuska?

Donald Tusk wraz z całą rodziną wziął udział w audiencji z papieżem Franciszkiem w Watykanie. Politykowi towarzyszyli m.in. żona Małgorzata oraz Kasia Tusk z mężem i córką oraz syn Michał z Anną Lew i dziećmi.
Share
Donald Tusk z rodziną na spotkaniu z papieżem Franciszkiem
Donald Tusk z rodziną na spotkaniu z papieżem FranciszkiemŹródło: East News
d3g2gwc

Media zazwyczaj rozpisują się na temat Donalda Tuska lub Katarzyny Tusk, natomiast na audiencji z papieżem Franciszkiem mogliśmy zobaczyć całą rodzinę. Szef Rady Europejskiej pojawił się z żoną Małgorzatą, córką Katarzyną z dzieckiem i jej mężem, synem Michałem i Anną Lew oraz trzema ich synami.
To niezwykłe doświadczenie polityk relacjonował w mediach społecznościowych.

Zobacz także: Kasia Tusk pokazała córkę. To był dla nich wielki dzień

Kim jest Anna Lew?

Syn byłego premiera, Michał Tusk, w 2008 roku poślubił Annę Lew. Uroczystość odbywała się w asyście funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu i policji w gdańskim kościele Świętej Trójcy. Natomiast wesele było w pałacyku w Sławutówku oddalonym od Gdańska kilkadziesiąt kilometrów. Anna Lew wówczas była studentką medycyny, dziś jest już lekarką. Próżno jednak szukać ich fotografii w internecie. Para ukrywa swoje życie prywatne.

d3g2gwc

Zobacz także: Donald Tusk w roli opiekunki. Kasia Tusk potwierdza, że świetnie się sprawdził

Anna Lew i Michał Tusk mają trzech synów. Donald Tusk pierwszego wnuka doczekał się w 2009 roku, gdy na świat przyszedł Mikołaj. Michał Tusk z Anną Lew i trójką dzieci mieszka w kamienicy w Gdańsku Wrzeszczu. 3 września 2017 roku, gdy razem z dziećmi wrócił do mieszkania, zobaczył na podłodze szkło. Po chwili wybite okno i leżący w kuchni kamień. Syn premiera natychmiast zgłosił sprawę na policję.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3g2gwc

Podziel się opinią

Share
d3g2gwc
d3g2gwc