Trwa ładowanie...

Dorota Szelągowska zrobiła sobie urodzinowy prezent. Każda kobieta powinna wziąć z niej przykład

Dorota Szelągowska to niewątpliwie najpopularniejsza dekoratorka wnętrz w Polsce. Jej programy gromadzą przed telewizorami rzesze osób, które chcą się zainspirować. Prywatnie Szelągowska również często zabiera głos w ważnych sprawach i nie ukrywa, że woli stracić część fanów, niż zamykać sobie usta.

Share
Dorota Szelągowska
Dorota SzelągowskaŹródło: AKPA, fot: AKPA
d2e80xi

Dorota Szelągowska w młodości nie planowała zostać projektantką wnętrz. Studiowała na wydziale dziennikarstwa oraz stosowanych nauk społecznych. Jednak żadnego z kierunków nie ukończyła i zrobiła kurs projektowania wnętrz.

Pomaga Polakom

Od 2014 roku prowadzi różnego rodzaju programy telewizyjne związane z tematyką remontów oraz urządzania. Największą popularność przyniosły jej programy "Dorota Was urządzi" oraz "Domowe rewolucje".

Z kolei kilka miesięcy po wybuchu pandemii koronawirusa zaczęła prowadzić serię "Totalne remonty Szelągowskiej", gdzie zmienia domy osób, które na co dzień robią wiele dobrego dla innych.

Dorota Szelągowska docenia to, co ma. W programie Kuby Wojewódzkiego trafnie podsumowała swoją karierę. "Mam program z własnym nazwiskiem w prime timie w cudownej stacji. Tak jak ty. I już nie ma nic więcej. Natomiast mam nad tobą jedną przewagę. Po twoim programie zostaje wynik oglądalności, kilka osób, które w parterze załatwiłeś, kilka osób, które ucieszyłeś. A po moim programie zostaje historia, która jest nowym otwarciem dla ludzi" - powiedziała.

d2e80xi

Dekoratorka skończyła niedawno 41 lat i z tej okazji postanowiła dać sobie wyjątkowy prezent. "Pierwszy dzień 41. roku życia uczciłam mammografią, co uważam za najbardziej rozsądny toast" - zaznaczyła, dając tym samym do zrozumienia, jak ważne jest wykonywanie badań kontrolnych.

Dodatkowo tego samego dnia opublikowała screen ze strony obalającej argumenty antyszczepionkowców. Dekoratorka od początku pandemii propaguje ideę szczepień i daje wyraźnie do zrozumienia, że woli mieć mniej fanów, ale tylko tych świadomych zagrożeń związanych z pandemią koronawirusa.

Dorota Szelągowska Instagram
Dorota SzelągowskaŹródło: Instagram

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Szczepienie przeciw COIVD-19 dla najmłodszych dzieci. Jeszcze w tym roku?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2e80xi

Podziel się opinią

Share
d2e80xi
d2e80xi