GwiazdyDrew Barrymore nie lubi portali społecznościowych

Drew Barrymore nie lubi portali społecznościowych

Drew Barrymore nie lubi portali społecznościowych
Źródło zdjęć: © ONS.pl
05.08.2010 15:10, aktualizacja: 06.08.2010 11:37

Aktorka poinformowała, że nie założy profilu na żadnym z popularnych serwisów, ponieważ woli kontaktować się z ludźmi w tradycyjny sposób.

Drew Barrymore nie należy do grona fanów portali społecznościowych. Aktorka poinformowała, że nie założy profilu na żadnym z popularnych serwisów, ponieważ woli kontaktować się z ludźmi w tradycyjny sposób. - W dzisiejszych, skomputeryzowanych czasach to trochę żałosne, że błagam moich znajomych o telefon, ale jednak to robię - tłumaczy Barrymore.

- Nie podoba mi się to, że nasze spotkania planowane są poprzez tekst - stwierdziła aktorka. - Profil na portalu społecznościowym oznacza brak prywatności. Gdy poznajesz nową osobę, ona już wszystko o tobie wie. Ja wolałabym pójść na randkę i spytać: "Czym się zajmujesz? Kim są twoi przyjaciele?". Owszem, dzięki wiedzy z internetu można uniknąć spotkania z seryjnym mordercą, ale ja jestem romantyczna i ten brak prywatności mnie przeraża.

Dorobek Drew Barrymore zamyka rola w komedii "Stosunki międzymiastowe". Film zagości w polskich kinach 10 września 2010 roku.

Źródło artykułu:Megafon.pl