GwiazdyDumny Dubieniecki! Były mąż Kaczyńskiej pochwalił się dokonaniami syna

Dumny Dubieniecki! Były mąż Kaczyńskiej pochwalił się dokonaniami syna

Marcin Dubieniecki
Marcin Dubieniecki
Źródło zdjęć: © PAP
Aneta Malinowska

02.12.2020 10:05, aktual.: 02.03.2022 16:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Prawnik Marcin Dubieniecki, były mąż Marty Kaczyńskiej, po rozwodzie z nią, szybko znalazł nową miłość. Wszedł w kolejny związek małżeński i ponownie został ojcem.

Ostatnio Dubieniecki na Twitterze pochwalił się dokonaniami najmłodszej ratolośli. Jego synka, doceniono w przedszkolu, do którego uczęszcza. Przedszkolak został "Gwiazdą tygodnia". Chłopczyka wyróżniono za to "że daje z siebie wszystko podczas zajęć grupy i poprawia swoje zachowanie" – można przeczytać na oficjalnym profilu przedszkola. 

Dubieniecki pogratulował synowi

Dumny młody tata, pod zdjęciem chłopca, opublikowanym na profilu przedszkola, napisał krótko: Congratulations my son. Swój wpis zilustrował emotikonami: szeroko uśmiechniętą buzią, napiętym bicepsem i czerwonym serduszkiem.

Elitarne przedszkole 

Synek prawnika uczęszcza do jednego z najbardziej elitarnych przedszkoli w Gdańsku. Jak czytamy w "Super Expressie" czesne za miesiąc nauki kosztuje tam 1800 złotych. Placówka kładzie nacisk nie tylko na edukację, ale również na wychowanie.

Do przedszkola chodzą dzieci z wielu krajów, dlatego dużą rolę w placówce odgrywa nauka języków obcych m.in.: hiszpańskiego, francuskiego i niemieckiego. Spory nacisk położony jest również na aktywność fizyczną i edukację muzyczną. W codziennym życiu przedszkolaków, wychowawcy zwracają uwagę na kształtowanie dobrych manier u dzieci, naukę wzajemnego szacunku, odpowiedzialności i rozwoju samodyscypliny.

- Nasi uczniowie poznają, jak ważne jest znaczenie pokoju, sprawiedliwości i wolności, nauczą się radzić sobie ze zmianami, staną się kreatywni i będą myśleć krytycznie, nauczą się, jak się uczyć i rozwiną w sobie pasję do nauki przez całe życie – można przeczytać na stronie przedszkola. 

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (74)
Zobacz także