Trwa ładowanie...

Karolina Pisarek kontra Joanna Krupa. Młoda modelka nie przebiera w słowach

W ostatnich dniach tematem numer jeden poruszanym w mediach jest "wojna" pomiędzy Karoliną Pisarek i Joanną Krupą. Dawna uczestniczka "Top Model" wyraziła chęć poprowadzenia tego programu, ale w jasny i niekoniecznie miły sposób tę decyzję zakwestionowała Krupa. Teraz konflikt jeszcze bardziej się zaognia.

Share
Karolina Pisarek popadła w konflikt z Joanną Krupą.
Karolina Pisarek popadła w konflikt z Joanną Krupą.Źródło: akpa
d3gvbcb

Niedawno Joanna Krupa opowiadała otwarcie o tym, że jest zdruzgotana decyzją Karoliny Pisarek, czyli rozpoczęciem współpracy z Małgorzatą Leitner. Jak wiadomo gwiazda modelingu ma na pieńku ze swoją byłą agentką od dłuższego czasu. Jednak Karolina Pisarek nie była dłużna i wystosowała oficjalne pismo do mediów, w którym przedstawiła swój punkt widzenia.

Ostra reakcja Karoliny Pisarek na słowa Joanny Krupy

Jak wspomina Pisarek, w rozmowie na żywo z "Jastrząb Post", ma ogromny żal do Joanny za to, że nie potrafiła porozmawiać z nią w cztery oczy tylko od razu poszła ze swoimi przemyśleniami do mediów. Przyznała także, że Krupa wymyśliła całą rzekomą przyjaźń z nią tylko po to, aby skupić na sobie uwagę. Pisarek opowiedziała także, że jeszcze nie tak dawno Joanna Krupa była dla niej wzorem. Dlatego też poczuła zażenowanie, gdy zobaczyła "rewelacje" top modelki na swój temat.

"Joanna, zamiast powiedzieć mi to w twarz, to poszła i powiedziała nieprawdę, wbijając mi nóż w plecy. Tym samym straciła osobę, która tak bardzo za nią trzymała kciuki, która jej kibicowała i ją kochała mimo wszystko. Ja ją uwielbiałam. Ale osoba, która została wykreowana w mediach, jednak nie jest taką osobą, jaką myślałam, że jest" - dodała rozgoryczona Pisarek w rozmowie.
d3gvbcb

Joanna Krupa odwróciła kota ogonem?

Karolina Pisarek w dalszej części rozmowy opowiedziała także o rzekomym niemiłym zachowaniu, które zarzuciła jej Krupa. Młoda gwiazda przyznała, że nigdy nie powiedziała niczego nieodpowiedniego w kierunku słynnej modelki, ponieważ była dla niej idolką i inspiracją. Od pewnego czasu Pisarek prowadzi kulisy "Top Model", czyli "Front Row", ale głośno wyraziła chęć poprowadzenia w przyszłości głównego wydania programu. Krupa wypowiedziała się wówczas niepochlebnie o rozpoczynającej karierę Karolinie.

Jak można się domyślić, Pisarek za pośrednictwem swojej menadżerki Małgorzaty Leitner, wydała specjalne oświadczenie, w którym zarzuciła byłej modelce kłamstwo i naginanie faktów. Natomiast na koniec rozmowy z portalem, Karolina Pisarek zdecydowała się na małe przeprosiny:

"Jeśli uraziłam w jakikolwiek sposób Joannę, to za to przepraszam. Natomiast nie przepraszam za to, że Joanna poszła do portali i naopowiadała bzdur na mój temat. Wszystko, co powiedziała jest nieprawdą i powiedziała to, oczerniając mnie na całą Polskę" - zakończyła modelka.

Czy ten konflikt kiedyś się skończy zawieszeniem broni?

d3gvbcb

Dr Radosław Sierpiński o komentuje szczepienia przeciwko COVID-19 w Polsce

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3gvbcb

Podziel się opinią

Share
d3gvbcb
d3gvbcb
Strona Główna WP