Trwa ładowanie...
ycipk-2sz86h

Dwayne Johnson przynosi najwięcej pieniędzy

Według rankingu magazynu "Forbes", gwiazdorem, który zapewniał sukces kasowy wytwórniom był w mijającym roku Dwayne Johnson.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dwayne Johnson przynosi najwięcej pieniędzy
(AFP)
ycipk-2sz86h

Według rankingu magazynu "Forbes", gwiazdorem, który zapewniał sukces kasowy wytwórniom był w mijającym roku Dwayne Johnson. Filmy z udziałem aktora przyniosły w sumie w 2013 roku 1,3 miliarda dolarów. Na sukces ten składają się dochody przyniesione przede wszystkim z eksploatacji filmów "Szybcy i wściekli 6" (789 milionów dolarów) oraz "G.I. Joe: Retaliation" (375 milionów).

Aktorzy, którzy zagrali z Johnsonem w szóstej części przygód wielbicieli szybkiej jazdy, czyli Vin Diesel i Paul Walker, znaleźli się odpowiednio na czwartej i szóstej lokacie w zestawieniu.

Na drugim miejscu uplasował się Robert Downey Jr., który w tym roku zagrał tylko w jednym filmie, "Iron Man 3", ale za to obraz przyniósł aż 1,2 miliarda dolarów zysku.

ycipk-2sz86h

Steve Carell znalazł się trzecim miejscu rankingu (918 mln za "Minionki rozrabiają"). Sandra Bullock, jako kobieta, która przynosi kiniarzom największe zyski, znalazła się na piątej lokacie, dzięki filmom "Grawitacja" (642 mln) oraz "Gorący towar" (230 mln).

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Dwayne Johnson będzie żył pełnią życia*

ycipk-2sz86h

* Brat Paula Walkera zastąpi go w "Szybkich i wściekłych 7"*

* Paul Walker nie jest przyjacielem Vina Diesela*

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-2sz86h

ycipk-2sz86h
ycipk-2sz86h