Edyta Golec szuka nauczyciela. Mąż nie ma do niej cierpliwości

Edyta Golec chce nauczyć się gry na trąbce
Edyta Golec chce nauczyć się gry na trąbce
Źródło zdjęć: © AKPA

18.04.2023 21:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marzeniem Edyty Golec jest nauczenie się gry na trąbce. Ogłosiła, że szuka nauczyciela. Okazało się, że jej mąż, Łukasz Golec, "nie ma wystarczających pokładów cierpliwości".

Edyta Golec opublikowała na swoim profilu nietypowe ogłoszenie. Na najnowszym zdjęciu pozuje z trąbką, mimo że na co dzień śpiewa i gra na skrzypcach. Z tym instrumentem zdecydowanie częściej widzimy jej męża Łukasza.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Edyta Golec chce iść w ślady męża?

Okazuje się, że artystka chciałaby nauczyć się profesjonalnie grać na trąbce. Szuka do tego odpowiedniego nauczyciela. Choć ma u swojego boku mistrza w tej dziedzinie, lekcje woli odbywać z kimś innym. Zależy jej na cierpliwym nauczycielu.

"Tak mi chodzi po głowie... tylko szukam jakiegoś dobrego nauczyciela... Ten, z którym dzielę życie, nie ma wystarczających pokładów cierpliwości" - napisała na Instagramie.

Artystka na razie ćwiczy sama. Jest jednak duża szansa, że fani niedługo zobaczą pierwsze efekty jej pracy. Jak zapowiedziała, postara się zaskoczyć gości podczas piątkowego koncertu w Krakowie w Klubie Studio.

Pod postem zgłosiło się kilkoro chętnych. "Jakby co to jestem cierpliwy i mogę dojeżdżać" - padła propozycja. "W ramach barteru mogę nauczyć na altówce" - zaproponowała Edyta. Inni gratulowali ambitnego pomysłu.

Na dobre i na złe

Edyta i Łukasz Golec od ponad dwudziestu lat tworzą zgraną parę. Są małżeństwem od 2000 roku i doczekali się trójki dzieci: Bartłomieja (ur. 2004), Antoniny (ur. 2006) oraz Piotra (ur. 2008). Wywodzą się z Beskidu Żywieckiego.

Niedawno wrócili z Egiptu, gdzie spędzili Wielkanoc. "Tym razem Święta Wielkanocne trochę inaczej, bez święconki i obrzędów, za to z najbliższymi, za których codziennie dziękuję Najwyższemu" - napisała wówczas Edyta Golec na Instagramie.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (68)
Zobacz także