ycipk-1h5mda

Edyta Pazura pokazała zdjęcie z wakacji. Kobiety ją za to pokochają

Edycie Pazurze, znanej jako "ciocia od wujka Pazury", należy się jeszcze jeden tytuł – Królowa Instagrama. Żona aktora opublikowała zdjęcie, które jest niepodważalnym dowodem, że w pełni na niego zasługuje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Pazura chwali się zdjęciem z wakacji
Edyta Pazura chwali się zdjęciem z wakacji (ONS.pl)
ycipk-1h5mda

Edyta Pazura jest z mężem i dziećmi na wakacjach w Dubaju. Żona znanego aktora, a przy tym jego menedżerka, blogerka i pełnoprawna "instamatka", podzieliła się z obserwatorkami i obserwatorami zdjęciem, na którym wypoczywa na plaży.

Na zdjęciu nie przypomina jednak wygładzonych w Photoshopie celebrytek, które chwalą się zagranicznymi wakacjami. Różni je prawie wszystko, od kostiumu kąpielowego luksusowej marki opiętego na smukłym ciele po akcesoria widoczne na zdjęciu.

Pazura, choć po trzech ciążach wygląda rewelacyjnie, nie wygina się w śmiałej pozie – zamiast tego leży na białym, hotelowym ręczniku, mruży oczy i nie przejmuje się nie do końca "instagramowym" otoczeniem. Dziecko śpiące w wózku, niedbale rzucone okulary do pływania, wielka plażowa torba obok – to wszystko sprawia, że patrząc na Pazurę, myśli się "oho, też tak wyglądam na plaży". Nie "chciałabym tak wyglądać".

ycipk-1h5mda

Oby "instamatki" doceniły Pazurę. Takich celebrytek potrzebują Polki!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-1h5mda
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1h5mda

ycipk-1h5mda
ycipk-1h5mda