Trwa ładowanie...
d3e4c3w

Edyta Pazura uczy dzieci tolerancji. Pokazała wymowne zdjęcie swojej 10-letniej córki

Edyta Pazura jest jedną z najpopularniejszych instamatek. Żona Cezarego Pazury chętnie pokazuje swoje życie rodzinne w mediach społecznościowych i relacjonuje każdą wspólną wyprawę. Ostatnio pochwaliła się wspólną fotką najstarszej córki z pewną czarnoskórą kobietą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Pazura na co dzień jest menadżerką męża
Edyta Pazura na co dzień jest menadżerką męża (ONS.pl)
d3e4c3w

Pomimo tego, że kalendarz Cezarego Pazury nieustannie jest wypełniony różnymi zobowiązaniami, aktor i tak znajduje czas na rodzinne wyjazdy. Ostatnio zabrał całą swoją rodzinę na Dominikanę. Edyta Pazura skrupulatnie relacjonowała w sieci ich egzotyczne wakacje, a to ostatnie zdjęcie wywołało największe poruszenie.

Edyta Pazura uczy dzieci tolerancji

Żona i mendadżerka Cezarego Pazury pokazała fotografię najstarszej córki. Amelia, z zaplecionymi z głowie warkoczykami, uśmiecha się do obiektywu razem z czarnoskórą kobietą. Ewidentnie cieszy się z tego spotkania. Edyta Pazura opatrzyła fotografię wymownym opisem – cytatem Nelsona Mandelii dotyczącym tolerancji:

d3e4c3w

"Nikt nie urodził się z nienawiścią do innej osoby ze względu na kolor skóry, pochodzenie czy wyznawaną religię. Ludzie uczą się nienawidzić. I jeśli mogą nauczyć się nienawidzić, to tym bardziej potrafią nauczyć się kochać. Miłość jest bardziej naturalnym uczuciem dla ludzkiego serca".

Tym samym Edyta Pazura pokazała, jak bardzo zależy jej, aby zarówno Amelia, jak i dwójka młodszych dzieci – Antoni i Rita – nauczyli się szacunku i tolerancji wobec każdego człowieka.

Zobacz także: Siłaczki odc. 6. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3e4c3w

Podziel się opinią

Share

d3e4c3w

d3e4c3w