GwiazdyElizabeth Hurley ma 17-letniego syna. Damian wygląda jak jej kopia

Elizabeth Hurley ma 17‑letniego syna. Damian wygląda jak jej kopia

Elizabeth Hurley ma 17-letniego syna. Damian wygląda jak jej kopia
Źródło zdjęć: © Getty Images
18.07.2019 15:40

Elizabeth Hurley, brytyjska modelka i aktorka, w czerwcu skończyła 54 lata. Teraz wszyscy mówią o synu gwiazdy, 17-letnim Damianie, który jest modelem. Tylko czekać, aż zrobi międzynarodową karierę – wystarczy spojrzeć na jego zdjęcia!

Damian Hurley, syn Liz Hurley, robi karierę

Damian Hurley, syn aktorki Elizabeth Hurley i milionera Steve'a Binga, 14 kwietnia skończył 17 lat. Nastolatek nigdy nie ukrywał się przed obiektywami aparatów, a na czerwonym dywanie towarzyszył znanej mamie już od najmłodszych lat. Nie powinno więc dziwić, że postanowił spróbować szczęścia w modelingu. I to z powodzeniem.

Nastolatek wziął udział w pierwszej kampanii reklamowej. Na zdjęciu, które opublikował na swoim profilu na Instagramie, do złudzenia przypomina swoją mamę. Nie do końca wiadomo, czy to za sprawa wydatnych kości policzkowych, uwodzicielskiego spojrzenia czy lwiej grzywy. Wygląda rewelacyjnie!

Choć Damian niezbyt często publikuje w sieci nowe zdjęcia, na jego profilach w mediach społecznościowych można znaleźć zdjęcia ze sławną mamą. Od razu widać, po kim odziedziczył urodę!

Myślicie, że ma szansę zostać sławnym modelem?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta