GwiazdyElżbieta Jaworowicz trzykrotnie stawała na ślubnym kobiercu. Najwięcej mówi się jednak o jej romansie

Elżbieta Jaworowicz trzykrotnie stawała na ślubnym kobiercu. Najwięcej mówi się jednak o jej romansie

Elżbieta Jaworowicz
Elżbieta Jaworowicz
Źródło zdjęć: © AKPA | Engelbrecht
Aleksandra Lewandowska
30.09.2021 12:33

Jedna z najpopularniejszych dziennikarek TVP, która od samego początku chroni swojej prywatności. Elżbieta Jaworowicz na ślubnym kobiercu stawała trzy razy, a szczęście odnalazła dopiero u boku ostatniego męża. Wcześniej spotykała się jednak z popularnym muzykiem, z którym według doniesień wdała się w romans i zamieszkała razem.

Niektórzy nazywają ją "żelazną damą" Telewizji Polskiej, bo niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. Od zawsze skupia się wyłącznie na tym zawodowym, w którym spełnia się już od wielu lat. Elżbieta Jaworowicz ma jednak za sobą dwa, nieudane małżeństwa. Prawdziwe szczęście odnalazła u boku trzeciego męża, z którym jest związana do dziś.

Małżeństwa Elżbiety Jaworowicz

Elżbieta Jaworowicz stanęła na ślubnym kobiercu po raz pierwszy w bardzo młodym wieku. Tożsamość jej pierwszego męża znają jednak wyłącznie jej bliscy, a do tej pory nie wiadomo, dlaczego dziennikarka postanowiła się z nim rozstać. Jaworowicz to natomiast nazwisko jej drugiego męża, kierowcy wyścigowego Lecha Jaworowicza. Mimo rozwodu, zdecydowała się je zachować i to z nim kojarzona jest przez widzów.

Według doniesień, tuż po drugim rozwodzie, dziennikarka związała się z piosenkarzem Wojciechem Gąssowskim, autorem przeboju "Gdzie się podziały tamte prywatki". Choć ani ona ani on nigdy nie skomentowali tej relacji, o ich romansie mówiło się głośno. Jaworowicz i Gąssowski podobno nawet razem zamieszkali, a ich związek trwał kilka lat.

Wojciech Gąssowski
Wojciech Gąssowski © AKPA | Niemiec

Szczęście u boku trzeciego męża

Po rozstaniu z Wojciechem Gąssowskim Elżbieta Jaworowicz odnalazła szczęście przy byłym wojskowym, pułkowniku Eugeniuszu Mleczaku. Para po raz pierwszy spotkała się w 1995 roku na uroczystości wręczania odznaczeń honorowych Benemerenti. Decyzję o ślubie podjęli wspólnie w 2010 roku, po 15 latach bycia w związku.

- Jest cudowny, jest mocny, ale i wrażliwy. Jestem osobą smutnawą, a on te moje smutki potrafi przetłumaczyć - mówiła o trzecim mężu Elżbieta Jaworowicz w rozmowie z tygodnikiem "Dobry Tydzień".

Elżbieta Jaworowicz z mężem Eugeniuszem Mleczakiem
Elżbieta Jaworowicz z mężem Eugeniuszem Mleczakiem © AKPA | AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl