Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
energylandia

Energylandia w jesiennej odsłonie!

Jesień w Energylandii to prawdziwie magiczny czas. Dlatego najnowocześniejszy Park Rozrywki w Polsce nie bez powodu nazywany jest krainą ze snów. Klimat nowej odsłony nazwanej "Złotą Polską Jesienią" tworzy aż 25 tys. dyń, które w towarzystwie 5 tys. kwiatów i setek innych dekoracji pozwolą poczuć wyjątkową atmosferę tego miejsca. Pozwólcie więc, aby wiatr w waszych włosach wiał mocniej i odwiedźcie Energylandię jesienią!Atmosfera tej barwnej pory roku będzie wam towarzyszyć od samych bram parku, przez wszystkie alejki aż do samego wyjścia! Na 26 hektarach powierzchni każdy znajdzie coś dla siebie!

Share
Energylandia w jesiennej odsłonie!
Źródło: energylandia/materiały prasowe
d369660

Park podzielony jest na cztery strefy tematyczne. Na Gości Energylandii czeka 70 atrakcji na czele z potężnymi, największymi w Polsce, a nawet Europie Roller Coasterami, tymi ekstremalnie szybkimi (Formuła) i wysokimi (Hyperion i Mayan), jak i delikatnymi dla dzieci (Energuś) i rodzin (Dragon RMF), a także łączącymi w sobie przejazd po wodnej trasie (Speed Water Coaster). Można także tu znaleźć potężne atrakcje wodne. Wśród nich między innymi Anaconda, największa w Europie Środkowo-Wschodniej przejażdżka potężnymi łodziami z dwoma mega splashami z kilkudziesięciu metrów, czy Jungle Adventure – spływ ogromnymi pontonami po niezwykle rozbudowanej trasie. W parku znajdziemy również wodną strefę Water Park inspirowaną tropikalną wyspą, w której możemy się zrelaksować.

energylandia/materiały prasowe
Źródło: energylandia/materiały prasowe

Nowością 2018 roku jest Hyperion – Największy mega coaster w Europie! Producenci tej niesamowitej atrakcji zadbali o to, aby emocje z przejażdżki zostały w nas na zawsze.
Wysokość konstrukcji osiąga 77 metrów, a prędkość do jakiej możemy rozpędzić się podczas jazdy po 1450-metrowym torze to aż 142 km/h!

d369660

Rodzinny Park Rozrywki Energylandia został stworzony z myślą o każdym gościu, a wszystkie wymienione strefy i atrakcje dostępne są w ramach jednego biletu wstępu do parku rozrywki!

Złota polska jesień w Energylandii

Od 4 do 18 października cała przestrzeń Energylandii zamieni się w jesienną krainę. Uliczki parku przyozdobią związane z tą porą roku kwiaty oraz ponad 50 ton dyń! Oblicze parku odmieni się jakby korespondując z kalendarzem i stanie się wizytówką Polskiej Złotej Jesieni.

energylandia/materiały prasowe
Źródło: energylandia/materiały prasowe

Menu w restauracjach zostało skomponowane, specjalnie na tę okazję przez najlepszych szefów kuchni, więc karty dań z całą pewnością zaskoczą Was swoimi jesiennymi propozycjami.

d369660

Halloween Time

Na koniec sezonu musicie przygotować się na coś specjalnego! Halloween Time w Energylandii to czas, w którym tajemnicze niespodzianki parku i magiczne stylizacje animatorów zaskoczą Was pomysłowością i pozwolą poczuć istotę tego coraz bardziej popularnego święta! Halloweenową stylizację parku można zobaczyć od 18 do 28 października. Warto także odwiedzić Energylanię w sobotę 27.10 wtedy będzie tam organizowany event pt. Halloween Night- po 18:00 bilety będzie można kupić za 50 proc. ceny: https://hn.energylandia.pl

d369660

Podziel się opinią

Share
d369660
d369660