Trwa ładowanie...

Ewa Drzyzga panikuje. "Dochodzę do wniosku, że mam wszystkie najpoważniejsze choroby świata"

Ewa Drzyzga co prawda lekarzem nie jest, ale z racji prowadzenia programu o tematyce medycznej, jest uważana za autorytet w kwestii zdrowia. Przyznaje się jednak do swego rodzaju hipochondrii, której nabawiła się w pracy

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Ewa Drzyzga panikuje. "Dochodzę do wniosku, że mam wszystkie najpoważniejsze choroby świata"Źródło: Forum
d3jnesr

"Szewc bez butów chodzi” – mówi stare porzekadło. I choć Ewa Drzyzga w medycynie jest takim "szewcem” bez egzaminu czeladniczego, to na temat zdrowia i jego ochrony wie dużo. No bo przygotowanie do swojego programu, rozmowy ze specjalistami, dziennikarska wnikliwość dają jej ponadprzeciętną wiedzę w temacie chorób wszelakich.

Jednak nadmiar tej wiedzy przyprawia ją o pewne obawy, zakrawające na hipochondrię. "Dochodzę do wniosku, że mam wszystkie najpoważniejsze choroby świata” – wyznaje w rozmowie z Faktem.

Na planie programu "36,6 st.C” poznaje różne przypadłości, które nas dotykają, sposoby radzenia sobie z nimi – jeśli są do wyleczenia – ale i przyprawiające często o przyspieszony rytm serca objawy. Oczywiście naturalnym ludzkim odruchem rozpoznaje je u siebie i wtedy wpada w lekki popłoch. Diagnozy dowiaduje się – a jakże – z internetu: "Gdy wychodzę ze studia po moim programie, natychmiast rzucam się do komputera i stwierdzam, że jestem na pewno ciężko chora”.

d3jnesr

Jak widać, konsultowanie swoich przypadłości z "wujkiem Google” zdarza się więc i osobie blisko związanej z tematami medycznymi. Jednak dziennikarka jest w stanie opanować lęki i racjonalnie podejść do swoich podejrzeń: "Konsultuję to z lekarzami i nieco się uspokajam”.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3jnesr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3jnesr
d3jnesr