ycipk-3ekboo

Ewa Farna w dziwnej pozie na koncercie. ’’Rozumiem, że wiatr zawiał”

Na koncercie w Czechach ktoś zrobił Ewie Farnej zabawne zdjęcie. Znana z dystansu do siebie wokalistka nie miała oporów przed jego publikacją.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Farna
Ewa Farna (East News)
ycipk-3ekboo

Artyści muszą być przygotowani na różne sytuacje, nawet te najbardziej niespodziewane. Występujących na scenie muzyków ta zasada obowiązuje tym bardziej, ponieważ podczas koncertów zazwyczaj cały czas są w nieustannym ruchu. Ewa Farna pokazała zdjęcie, na którym być może nie emanuje gracją, ale za to wygląda dość zabawnie, a jej mina zdradza, że wokalistka wie, że coś ‘’poszło nie tak”.

Fani docenili, że piosenkarka potrafi z siebie zażartować i nie publikuje swoich zdjęć wyłącznie z sytuacji, na których jest glamour. Od razu pojawiły się sympatyczne, okraszone pozytywnymi emotikonkami komentarze: ‘’@ewa_farna93 najlepszy idol na całym Bożym świecie! Dziękuję Ci! Od razu lepszy dzień”, ‘’Ewunia jaka minka...”, ‘’Rozumiem że wiatr zawiał’’.

ycipk-3ekboo

Wokalistka po raz kolejny udowodniła, że dzięki dystansowi może wyjść z uśmiechem z każdej kłopotliwej sytuacji.Tak trzymać!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3ekboo

ycipk-3ekboo
ycipk-3ekboo