Qaqwqwrqw

Ewa Farna w dziwnej pozie na koncercie. ’’Rozumiem, że wiatr zawiał”

Na koncercie w Czechach ktoś zrobił Ewie Farnej zabawne zdjęcie. Znana z dystansu do siebie wokalistka nie miała oporów przed jego publikacją.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Farna
Ewa Farna (East News)
Qaqwqwrqw

Artyści muszą być przygotowani na różne sytuacje, nawet te najbardziej niespodziewane. Występujących na scenie muzyków ta zasada obowiązuje tym bardziej, ponieważ podczas koncertów zazwyczaj cały czas są w nieustannym ruchu. Ewa Farna pokazała zdjęcie, na którym być może nie emanuje gracją, ale za to wygląda dość zabawnie, a jej mina zdradza, że wokalistka wie, że coś ‘’poszło nie tak”.

Fani docenili, że piosenkarka potrafi z siebie zażartować i nie publikuje swoich zdjęć wyłącznie z sytuacji, na których jest glamour. Od razu pojawiły się sympatyczne, okraszone pozytywnymi emotikonkami komentarze: ‘’@ewa_farna93 najlepszy idol na całym Bożym świecie! Dziękuję Ci! Od razu lepszy dzień”, ‘’Ewunia jaka minka...”, ‘’Rozumiem że wiatr zawiał’’.

Qaqwqwrqw

Wokalistka po raz kolejny udowodniła, że dzięki dystansowi może wyjść z uśmiechem z każdej kłopotliwej sytuacji.Tak trzymać!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw