Trwa ładowanie...
dzphm7d

Ewan McGregor zdradził żonę z młodszą. Teraz twierdzi, że płaci za duże alimenty

Ewan McGregor zostawił żonę w atmosferze skandalu. Wszystkich zszokował fakt, że przekreślił 22 lata małżeństwa dla młodej aktorki. Dziś uważa, że jest oszukiwany na alimenty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Ewan McGregor rzucił żonę po 22 latach
Ewan McGregor rzucił żonę po 22 latach (Getty Images)
dzphm7d

Ewan McGregor i Eve Mavrakis byli jedną z nielicznych par w Hollywood, którą ominęły kryzysy. Kiedy gruchnęła wiadomość, że gwiazdor nagle zakochał się w aktorce Mary Elizabeth Winstead, wszyscy byli w szoku. Z żoną wciąż łączy go trójka dzieci, na które musi łożyć pieniądze.

Jak podaje portal People, McGregor uważa, że nie powinien płacić tyle, ile płaci. Kwota nie została ujawniona, ale wyraźnie aktor mocno odczuwa skutki romansu, którym zniszczył swoją rodzinę. Eve Mavrakis postanowiła odpowiedzieć niewiernemu mężowi na temat wysokości alimentów.

W dokumentach, do których dotarli dziennikarze, można przeczytać, co piękna Francuzka sądzi o zarzutach McGregora. "Fundusze, które otrzymała (…) były mniejsze niż te, które powinny były zostać wypłacone" – oto jej reakcja. Co najbardziej interesujące, McGregor jakiś czas temu próbował odzyskać żonę – bezskutecznie. Ich najstarsza córka nazwała zaś kochankę ojca "zwykłym śmieciem".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dzphm7d

Podziel się opinią

Share
dzphm7d
dzphm7d