Farna pokazała kulisy sesji zdjęciowej. Gigantyczne futro czy lateksowe kozaki?

Farna pokazała kulisy sesji zdjęciowej. Gigantyczne futro czy lateksowe kozaki?

Ewa Farna pokazała kulisy sesji zdjęciowej
Ewa Farna pokazała kulisy sesji zdjęciowej
Źródło zdjęć: © AKPA
08.03.2024 10:16, aktualizacja: 08.03.2024 10:49

Ewa Farna pokazała na Instagramie kulisy sesji zdjęciowej do jednego z czeskich czasopism. Wokalistka udowodniła, że potrafi być prawdziwym modowym kameleonem. W każdej stylizacji przygotowanej przez ekipę prezentowała się naprawdę zjawiskowo. A były one dość nietuzinkowe.

Ewa Farna skupia się ostatnio na swojej działalności w Czechach. Nie tylko odbyła tam trasę koncertową, ale także odebrała nagrodę muzyczną oraz pojawiła się na okładkach "Forbes Woman" i "Cosmopolitan".

Teraz otrzymała zaproszenie od kolejnego czeskiego czasopisma, a kulisami sesji zdjęciowej podzieliła się na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 700 tys. osób. Piosenkarka udowodniła tym samym, że nie boi się odważnych stylizacji, a zabawa modą leży w jej naturze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Sesja zdjęciowa i mnogość trendów

Jedna ze stylizacji bazowała na skórzanym płaszczu i lateksowych kozakach na szpilce, które nie łatwo było włożyć. Warto zwrócić uwagę, że strój wpisywał się w trendy, szczególnie za sprawą imponującego okrycia wierzchniego. Skórzane płaszcze rządziły bowiem jesienią 2023, a wiosną 2024 będą równie pożądane.

Ewa Farna w skórzanym płaszczu i lateksowych kozakach
Ewa Farna w skórzanym płaszczu i lateksowych kozakach © Instagram.com, ewa_farna93

Ewa Farna stanęła ponadto na planie zdjęciowym w czarnym futrze w wersji XXL. Czyżby inspiracja trendem "mob wife"? Cały efekt polegał na tym, że piosenkarka wyglądała, jakby nie miała pod spodem zupełnie nic.

Ewa Farna w masywnym futrze
Ewa Farna w masywnym futrze © Instagram.com, ewa_farna93

Farna wskoczyła także w długą, zabudowaną, metaliczną kreację (z nieco futurystycznym zacięciem), która w efektowny sposób odbijała światło oraz zwracała uwagę za sprawą gorsetowej wstawki.

Ewa Farna w metalicznej kreacji
Ewa Farna w metalicznej kreacji © Instagram.com, ewa_farna93

Ewa Farna zachwyca

Wokalistka w każdym looku wyglądała fenomenalnie i widać, że przed obiektywem czuła się jak ryba w wodzie. W końcu to nie jej pierwszy raz. Warto wspomnieć, że Ewa Farna świętowała niedawno 15-lecie utworu "Cicho" – swojego pierwszego wielkiego hitu.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

© Materiały WP
Źródło artykułu:WP Kobieta