Blisko ludziFilip Chajzer chwali się sukcesem zawodowym siostry, choć nie wie, co oznacza

Filip Chajzer chwali się sukcesem zawodowym siostry, choć nie wie, co oznacza

Filip Chajzer chwali się sukcesem siostry
Filip Chajzer chwali się sukcesem siostry
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

07.10.2021 12:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Filip Chajzer opublikował na Facebooku post, którego główną bohaterką została jego siostra. Dumny dziennikarz przyznał, że nie do końca wie, na czym polega jej nowe stanowisko.

Filip Chajzer jest znany ze swojego zaskakującego podejścia do różnych tematów. Niedawno nadarzyła się okazja, by przypomnieć sobie o humorze popularnego dziennikarza. Prezenter nie ma oporów, by przyznać się do niewiedzy.

Filip Chajzer gratuluje siostrze stanowiska... No właśnie, jakiego?

Chajzer postanowił złożyć siostrze oficjalne gratulacje za pośrednictwem Facebooka. Oprócz wspólnego zdjęcia, pojawił się krótki podpis.

- Kiedy Twoja siostra zostaje "Senior Media&Digital Manager" a Ty dalej nie wiesz co to znaczy. Dopytuję więc - mówi, że mogę zamówić u niej kampanie Digital, SMS, Mms targetowane, a także może mi zrobić aplikacje mobilną i stronę www - chwali się dziennikarz, zastanawiając się, w jaki sposób może wykorzystać umiejętności młodszej siostry.

- Ja już szukam pomysłu na te apkę. Dziewczyny, trzymam kciuki za pokazanie facetom gdzie raki zimują - dodaje Chajzer. Jak widać, pani Weronika może liczyć na wsparcie brata. Jeden z prowadzących "Dzień Dobry TVN" nie kryje, że ma z siostrą dobry kontakt i od czasu do czasu chwali się tą więzią z obserwatorami na Instagramie czy Facebooku. Szeroki uśmiech dziennikarza na poniższym zdjęciu potwierdza, że pan Filip jest naprawdę szczęśliwy z tego rodzinnego sukcesu.

Filip Chajzer humorem stara się wybrnąć z każdej sytuacji

Już od samego początku kariery dziennikarskiej, obecny współprowadzący śniadaniówki używał języka z nutą specyficznego humoru, co stało się jego znakiem rozpoznawczym. Choć czasem widzowie zarzucają, że żarty nie zawsze są na miejscu, w gruncie sposób prowadzenia rozmów czy pisane artykuły Chajzera mają dobry odbiór. Prezenter potrafi też zażartować sam z siebie i swojej niepełnej wiedzy. Mamy nadzieję, że pani Weronika rozwiała bratu jego wątpliwości, a ten będzie już wiedzieć, na czym polega zawód siostry.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także