Trwa ładowanie...

Futro w roli głównej

Futrzane detale przy jesienno-zimowych stylizacjach to nieodłączny element polskiego krajobrazu. Jeśli chcesz się poczuć jak elegantka z lat 20. minionego wieku, wybierz płaszcz z obszernym futerkowym kołnierzem.

Share
Futro w roli głównej
Źródło: Eastnews
d252l7s

Futrzane detale przy jesienno-zimowych stylizacjach to nieodłączny element krajobrazu. Jeśli chcesz się poczuć jak elegantka z lat 20. minionego wieku, wybierz płaszcz z obszernym futerkowym kołnierzem.

W chłodne dni futro nosimy na czapkach, rękawiczkach, butach, torebkach, ale przede wszystkim na okryciach wierzchnich. Futrzany kołnierz towarzyszy zarówno płaszczom wełnianym, jak i skórzanym oraz puchowym kurtkom. Dodatki z futra - nie tylko prawdziwego, lecz także i sztucznego - znajdziemy w tegorocznych zimowych kolekcjach największych domów mody: Christian Dior, Gucci czy Chanel. – Polki kochają zimowe okrycia z futerkiem, dlatego niemal każda licząca się marka ma w swojej ofercie kurtki lub płaszcze z futrzanym kołnierzem. Hitem tego roku są także futrzane kamizelki – wyjaśnia Weronika Siuda z eSexy.pl.

Futrzane kołnierze przy płaszczach przywodzą na myśl etole, którymi ogrzewały się eleganckie kobiety w latach 20. i 30. ubiegłego wieku. Ówczesne etole podkreślały status majątkowy posiadaczki i były równie ważne jak noszona przez nią droga biżuteria. Dzisiaj futrzany kołnierz jest dostępny dla każdej kobiety. Pełni on role nie tylko ocieplacza, lecz także oryginalnej zimowej biżuterii.

d252l7s

Jak nosić futerzane dodatki?

- Futrzane elementy dodają optycznie objętości, więc nie są najlepszym rozwiązaniem dla bardziej puszystych sylwetek. Dotyczy to nie tylko okryć wierzchnich, ale i butów. Botki z futerkowym obszyciem powinny zakładać tylko kobiety o bardzo szczupłych kostkach – radzi Weronika Siuda.

Krótkie kurtki z futerkiem doskonale pasują do dżinsów i motocyklowych botków. Z kolei eleganckie płaszcze z futerkiem najlepiej wyglądają z klasyczną ołówkową spódnicą lub prostymi, czarnymi spodniami.

Jeśli nie posiadamy kurtki lub płaszcza obszytego futerkiem, doskonałym rozwiązaniem jest zakup futrzanego kołnierza, który spokojnie można używać zarówno jako szalik, jak i dodatek do zimowej kurtki.

Wielki powrót panterki i futra

Popularna od dawna panterka wraca w nowej odsłonie. Tym razem nosimy ją w połączeniu z futrzanymi dodatkami. Umiejętnie dobrane zestawy trafią w gusta nie tylko znawczyń trendów, ale też kobiet ceniących sobie oryginalność i wysoką jakość.

Chcąc przetrwać coraz zimniejsze dni, stawiamy na grubsze kurtki puchówki i ocieplane płaszcze. Nie zapominajmy jednak o odpowiednich dodatkach. W tym sezonie, modna już od dawna panterka powróciła do łask, łączona z brązem i czernią, a przede wszystkim futrem. To, co kiedyś onieśmielało zwolenniczki minimalizmu, teraz jest super modne. Przy tworzeniu stylizacji, dobrze podbić je oryginalnym dodatkiem np. brelokiem czy ciekawą torebką. Należy również bardzo uważnie dobierać kolory- nie łączymy zwierzęcych wzorów z różem czy czerwienią, które sprawiają, że rzeczy wyglądają tanio i dość kontrowersyjnie.

d252l7s

(gabi), kobieta.wp.pl

d252l7s

Podziel się opinią

Share
d252l7s
d252l7s