Blisko ludziGdy przyszła na świat, zachwyciła cały szpital. Jak teraz wygląda "mała Roszpunka"?

Gdy przyszła na świat, zachwyciła cały szpital. Jak teraz wygląda "mała Roszpunka"?

Jak wygląda teraz mała roszpunka?
Jak wygląda teraz mała roszpunka?
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Marta Kutkowska
22.07.2021 14:42

Zazwyczaj noworodki mają bardzo delikatne włoski na głowie lub nie mają ich wcale. Pochodząca z Australii Arya Bilgin od urodzenia miała bardzo bujna czuprynę. Teraz ma 5 lat i nadal zachwyca.

Arya bardzo szybko stała się światową sensacją. W końcu rzadko zdarza się, by włosy niemowlęcia sięgały mu aż za ucho. Rodzice postanowili założyć swojej córeczce konto na Instagramie - trzeba przyznać, że "Roszpunka" wyrasta na prawdziwą piękność.

Królewna z bajki

Rzeczywiście, patrząc na zdjęcia dziewczynki nie sposób nie pomyśleć, że jest ona "nie z tego świata". Tak gęste czupryny mają co najwyżej kobiety, które zapuszczają włosy latami i poddają je specjalistycznym zabiegom. Arya już w wieku dwóch lat miała włosy sięgające do łopatek. Wszyscy łamią sobie głowę, czemu dziewczynka zawdzięcza ten niezwykły dar - nikt w jej rodzinie nie może się pochwalić tak mocnymi i gęstymi włosami.

Przygoda z modelingiem

Rodzice dziewczynki szybko zdecydowali, by pokazać jej zdjęcia w agencjach małych modelek. Na odzew nie trzeba było długo czekać - w końcu tak oryginalnego malucha ze świecą szukać. Aktualnie Arya pojawia się w kampaniach modowych - jest też aktywną "influencerką". W social mediach można zobaczyć jej zdjęcia w różnych odsłonach. Widać, że mała modelka świetnie się czuje przed obiektywem. Oczywiście najmocniej rzucają się w oczy jej niesamowite włosy. Rodzice chętnie eksperymentują z fryzurami córeczki - czasem stylizują je w fale, czasem plotą warkocze. Jesteśmy ciekawi, jak jej włosy będą wyglądały za kolejnych kilka lat.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta