GwiazdyGeorge Clooney staje w obronie księżnej Meghan. "Robicie jej to samo, co Dianie"

George Clooney staje w obronie księżnej Meghan. "Robicie jej to samo, co Dianie"

George Clooney staje w obronie księżnej Meghan. "Robicie jej to samo, co Dianie"
Paulina Brzozowska

12.02.2019 16:12, aktual.: 12.02.2019 18:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od kilku dni trwa prawdziwa nagonka na księżną Meghan. Głos w tej sprawie zabrał George Clooney, który potępił działania mediów. Porównał Meghan do księżnej Diany.

Księżna jest na świeczniku już od chwili, kiedy dowiedziano się, że stanie się częścią rodziny królewskiej. Codziennie pojawiają się nowe doniesienia na temat jej życia prywatnego i rodziny

Najwięcej krytyki Meghan otrzymuje przez konflikt z rodziną – prasa zaczęła uważać ją za winną zachowania Thomasa Markle i jego dzieci, które są przyrodnim rodzeństwem Meghan. George Clooney, którzy prywatnie przyjaźni się z księżną i księciem wreszcie nie wytrzymał.

Aktor postanowił zabrać głos na publicznej imprezie, gdy zapytano go o Meghan i o to, czy będzie ojcem chrzestnym jej dziecka. Poruszono także kwestię listu, który Meghan wysłała do ojca, w którym poprosiła go, żeby przestał kłamać na jej temat.

- Chcę powiedzieć, że właśnie widziałem ten "artykuł". Ścigają Meghan Markle wszędzie; jest prześladowana i oczerniana. Jest kobietą w siódmym miesiącu ciąży, a zaszczuwa się ją, oczernia i prześladuje dokładnie w taki sposób, w jaki robiono to Dianie. Historia się powtarza, a wiemy, jak skończyła się ostatnim razem. Nie mogę nawet wyrazić jak bardzo mnie to frustruje. Wzięliście list od córki do ojca i opublikowaliście go wszędzie. To nieodpowiedzialne. Jestem naprawdę zszokowany – powiedział Clooney w rozmowie z dziennikarzami.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Suknia ślubna Meghan Markle to plagiat? Do sieci trafiło oświadczenie

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (84)