Trwa ładowanie...

George Clooney staje w obronie księżnej Meghan. "Robicie jej to samo, co Dianie"

Od kilku dni trwa prawdziwa nagonka na księżną Meghan. Głos w tej sprawie zabrał George Clooney, który potępił działania mediów. Porównał Meghan do księżnej Diany.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Clooney stanął w obronie księżnej
Clooney stanął w obronie księżnejŹródło: Forum
d13pxs8

Księżna jest na świeczniku już od chwili, kiedy dowiedziano się, że stanie się częścią rodziny królewskiej. Codziennie pojawiają się nowe doniesienia na temat jej życia prywatnego i rodziny

Najwięcej krytyki Meghan otrzymuje przez konflikt z rodziną – prasa zaczęła uważać ją za winną zachowania Thomasa Markle i jego dzieci, które są przyrodnim rodzeństwem Meghan. George Clooney, którzy prywatnie przyjaźni się z księżną i księciem wreszcie nie wytrzymał.

d13pxs8

Aktor postanowił zabrać głos na publicznej imprezie, gdy zapytano go o Meghan i o to, czy będzie ojcem chrzestnym jej dziecka. Poruszono także kwestię listu, który Meghan wysłała do ojca, w którym poprosiła go, żeby przestał kłamać na jej temat.

- Chcę powiedzieć, że właśnie widziałem ten "artykuł". Ścigają Meghan Markle wszędzie; jest prześladowana i oczerniana. Jest kobietą w siódmym miesiącu ciąży, a zaszczuwa się ją, oczernia i prześladuje dokładnie w taki sposób, w jaki robiono to Dianie. Historia się powtarza, a wiemy, jak skończyła się ostatnim razem. Nie mogę nawet wyrazić jak bardzo mnie to frustruje. Wzięliście list od córki do ojca i opublikowaliście go wszędzie. To nieodpowiedzialne. Jestem naprawdę zszokowany – powiedział Clooney w rozmowie z dziennikarzami.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Suknia ślubna Meghan Markle to plagiat? Do sieci trafiło oświadczenie

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d13pxs8

Podziel się opinią

Share
d13pxs8
d13pxs8