Trwa ładowanie...
Megafon.pl
jeff goldblum
20-07-2010 05:00

Gwiazdor rozchorował się przez... ołówki

Jeff Goldblum nie ma praktycznie żadnego doświadczenia zawodowego poza aktorstwem. 57-letni dziś gwiazdor spędził w młodości kilka dni pracując jako telemarketer. Niestety mało ekscytujące zajęcie źle odbiło się na stanie psychicznym i fizycznym zatrudnionego.

Gwiazdor rozchorował się przez... ołówkiŹródło: Eastnews
d4lwgw0
d4lwgw0

Jeff Goldblum nie ma praktycznie żadnego doświadczenia zawodowego poza aktorstwem. 57-letni dziś gwiazdor znany z takich filmów jak „Park Jurajski” czy „Dzień Niepodległości” spędził w młodości kilka dni pracując jako telemarketer. Niestety mało ekscytujące zajęcie źle odbiło się na stanie psychicznym i fizycznym zatrudnionego. Ale kto czułby się dobrze spędzając 8 godzin dziennie na sprzedaży ołówków…

- Przez tydzień sprzedawałem pióra i ołówki przez telefon - wspomina Goldblum. - To jedyna praca poza aktorstwem, jaką kiedykolwiek miałem. Zupełnie nie miałem serca do tej roboty, a później się pochorowałem. Jedno i drugie zapewne nie było bez związku.

Aktor zapewnia, że jest zadowolony z wyboru, którego ostatecznie dokonał i stara się nie spoglądać z zawiścią na lepiej opłacanych kolegów po fachu.

d4lwgw0

- Nie spędzam czasu zastanawiając się, dlaczego nie dostałem ról, które chciałem dostać - tłumaczy Goldblum. - Niektórzy łamią sobie głowę, dlaczego zarobili 700 milionów, podczas gdy inni mają 900 milionów. "Ach, Boże, dlaczego mi to robisz? Dlaczego jestem marnym aktorem drugiej kategorii?"

Polscy widzowie będą mogli podziwiać Jeffa Goldbluma od 20 sierpnia 2010 roku w komedii "Tak to się teraz robi".

d4lwgw0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lwgw0