Trwa ładowanie...
d1kiw7f

Harry i William nigdy nie mówili tak szczerze o księżnej Dianie. "Omotała nas swoją miłością"

Kiedy myślimy o księżnej Dianie, do głowy przychodzi nam ciepła, żywiołowa i nie radząca sobie do końca z wymaganiami brytyjskiej rodziny królewskiej dama. Ewentualnie zazdrosna o kochankę męża żona księcia. Rzadziej myślimy o niej jak o matce, która osierociła dwóch małych chłopców. Ci chłopcy wyrośli na uwielbianych na całym świecie mężczyzn, którzy teraz, 20 lat po śmierci Diany, przypominają, ile dla nich znaczyła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Harry i William nigdy nie mówili tak szczerze o księżnej Dianie. "Omotała nas swoją miłością"
(ONS.pl)
d1kiw7f

Księżna Diana zmarła w wyniku obrażeń poniesionych w wypadku samochodowym 31 sierpnia 1997 roku. Książę William i książę Harry, o tym, jak ją zapamiętali, opowiadają w filmie dokumentalnym "Diana, Our Mother: Her Life and Legacy" ("Diana, nasza matka. Jej życie i dziedzictwo") przygotowanym przez kanał HBO. Ze słów braci wyłania się obraz niezwykłej kobiety, czułej, niezależnej i potrafiącej obdarzać miłością, której mali chłopcy na brytyjskim dworze tak bardzo potrzebowali.

- Wierz lub nie, ale na tym zdjęciu jesteśmy wszyscy troje - mówi książę William, wskazując na jedną z fotografii. Widać na nim Dianę ze starszym synem. - Ty jesteś w brzuchu - wyjaśnia bratu William.

- To pierwszy raz, kiedy my dwaj rozmawiamy o niej jako o naszej matce - zauważa książę Harry.

d1kiw7f

- Uwielbiała się śmiać i dobrze bawić. Była naprawdę niegrzecznym rodzicem. Ale rozumiała, że za murami pałacu jest prawdziwy świat - mówi książę William.

- Była naszą mamą. Nadal jest naszą mamą. I jako jej syn, powiem, że była najlepszą mamą na świecie. Omotała nas swoją miłością - wyznaje książę Harry.

Ani książę Harry, ani książę William nie wypowiadają się zbyt często na temat swojej matki i możemy się tylko domyślać, jak bardzo brakowało im jej przez ostatnich 20 lat. Książę William dopiero po tym, jak sam został ojcem, zaczął częściej mówić o księżnej Dianie. - Chciałbym móc poprosić ją o radę. Chciałbym, żeby poznała Catherine i widziała, jak dorastają nasze dzieci. Zasmuca mnie, że nigdy ich nie pozna, że oni nigdy nie poznają jej - przyznał niedawno w wywiadzie dla GQ.

Księżna Diana, jakiej jej nie znacie

d1kiw7f

Podziel się opinią

Share

d1kiw7f

d1kiw7f