Trwa ładowanie...
02-09-2010 09:53

Henryka Krzywonos ma więcej fanów niż Doda

Polscy użytkownicy serwisu społecznościowego Facebook mają nową idolkę - podaje portal mediarun.pl. Profil Henryki Krzywonos na Facebooku zyskuje oszałamiającą wręcz popularność. Ma już prawie 38 tysięcy fanów, a liczba ta rośnie dosłownie z minuty
na minutę.

Henryka Krzywonos ma więcej fanów niż DodaŹródło: PAP / Tomasz Gzell
d3pz1cc

Polscy użytkownicy serwisu społecznościowego Facebook mają nową idolkę - podaje portal mediarun.pl
Profil Henryki Krzywonos na Facebooku zyskuje oszałamiającą wręcz popularność. Ma już prawie 38 tysięcy fanów, a liczba ta rośnie dosłownie z minuty na minutę.

Henryka Krzywonos-Strycharska jest legendarną już działaczką opozycji z okresu PRL, jedną z sygnatariuszek Porozumień Sierpniowych.

W poniedziałek, 30 sierpnia, podczas uroczystego zjazdu Solidarności, inicjatorka strajku w 1980 roku wygłosiła płomienną mowę, w której ostro skrytykowała zachowanie Jarosława Kaczyńskiego, zarzucając mu, że buntuje ludzi przeciwko sobie.

Jej wystąpienie natychmiast przysporzyło jej rzesze fanów na terenie całej Polski , czyniąc ją jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci ostatnich dni . Na blogach i forach internetowych nie milkną pełne pochwał dyskusje na temat kontrowersyjnej i odważnej mowy - czytamy w portalu mediarun.pl.

d3pz1cc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3pz1cc