Trwa ładowanie...
d1br497

Ida Nowakowska o kościele. Zdradziła, ile według niej należy dać księdzu podczas kolędy

Ida Nowakowska deklaruje, że wiara stanowi dla niej ważną kwestię w życiu. Nie chce jednak uchodzić za "katocelebrytę". Teraz opowiedziała, co sądzi na temat księży oraz odpowiedziała na pytanie, ile należy dać podczas kolędy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ida Nowakowska nie wstydzi się swojej wiary
Ida Nowakowska nie wstydzi się swojej wiary (ONS.pl)
d1br497

Ida Nowakowska darzy dużym zaufaniem duszpasterzy. – Często dzwonię do księży zaprzyjaźnionych i pytam, dlaczego tak jest w Kościele – przyznała w rozmowie z reporterem Wideoportalu. – Nie ukrywam, że miałam bardzo dużo takiego szczęścia, że poznałam super księży, takich do rany przyłóż, takich do których można zadzwonić i z nimi pogadać, jak właśnie się źle czujesz i oni powiedzą ci to, czego potrzebujesz właśnie usłyszeć. Albo, jeśli są takie rzeczy ciężkie, jeżeli chodzi o różne opinie związane z różnymi poglądami związanymi z Kościołem itd. – dodała.

Zobacz także: Ida Nowakowska żyje z mężem na odległość. Zdradziła swój patent

Ida Nowakowska o datkach na kościół

Przy okazji rozmowy reporter Wideoportalu nawiązał do sytuacji jednej z parafii, gdzie ksiądz w trakcie mszy wyczytał nazwiska wiernych, którzy nie przekazali datków pieniężnych podczas kolędy. – Każdy powinien dawać, ile może, bez dwóch zdań. I też nie powinno się o tym mówić. Myślę, że to jest trochę dziwne, bo to stawia ludzi w niekomfortowej sytuacji, gdzie potem może boją się przyjść do kościoła. Tak nie powinno być, że boisz się, że ktoś cię wyczyta z listy, a po prostu może tych pieniędzy nie masz. Z tego, co znam tę historię, może to jest po prostu niewłaściwe zachowanie, ale podkreślam, musiałabym tam być, żeby mieć naprawdę opinię jakąkolwiek, taką prawdziwą o tym wydarzeniu – odpowiedziała.

d1br497

Źródło: Wideoportal

Zobacz także: Ida Nowakowska o swoim amerykańskim mężu. Jack Herndon studiuje dyplomacje

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Siłaczki odc. 5. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

d1br497

Podziel się opinią

Share

d1br497

d1br497
d1br497