Asida Turawa: Byłam uchodźcą, kiedy ktoś mówi o „dzikusach”, pierwsza się oburzam
- Byłam uchodźcą. Uciekałam przed wojną i wiem jak to jest. Z autopsji. Kiedy ktoś mówi o „dzikusach” i „brudasach”, pierwsza się oburzam, ja też jestem tym "dzikusem", tym "brudasem", Spójrzcie na mnie, żyję z wami od lat – apeluje Asida Turawa, która uciekła z Kaukazu do Polski
Katarzyna Gruszczyńska