Blisko ludziIrena Kamińska-Radomska o Małgorzacie Rozenek-Majdan. Żałuje, że nie zobaczy jej przed porodem

Irena Kamińska-Radomska o Małgorzacie Rozenek-Majdan. Żałuje, że nie zobaczy jej przed porodem

Irena Kamińska-Radomska o Małgorzacie Rozenek-Majdan. Żałuje, że nie zobaczy jej przed porodem
Źródło zdjęć: © ONS

15.04.2020 09:45, aktual.: 15.04.2020 10:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Irena Kamińska-Radomska tęskni za programem "Projekt Lady". Ekspertka od dobrych manier liczyła, że na planie spotka ciężarną Małgorzatę Rozenek-Majdan.

Irena Kamińska-Radomska w rozmowie z "Faktem" przyznała, że uwielbiam program "Projekt Lady" i wierzy w jego misję. Prace nad kolejną edycją wstrzymano ze względu na pandemię koronawirusa, czego bardzo żałuje. Liczyła, że na planie spotka się z Małgorzatą Rozenek-Majdan i pogłaszcze na jej ciążowy brzuszek.

"Teraz pewnie nie zdążę" – przyznała ze smutkiem.

Irena Kamińska-Radomska o Małgorzacie Rozenek-Majdan

Irena Kamińska-Radomska wciąż nie może się zdecydować, co mogłaby kupić koleżance z programu i ubolewa nad tym, że prezent wręczy jej dopiero po porodzie. Uważa jednak, że Majdanowie będą świetnymi rodzicami i z pewnością wychowają swojego chłopca na dżentelmena.

Przypominamy, że specjalistka od dobrych manier zna Małgorzatę Rozenek-Majdan w 2016 roku, kiedy obie rozpoczęły współpracę przy programie "Projekt Lady". Irena Kamińska-Radomska podkreśla, że nikt nie rodzi się dżentelmenem, ani damą, nawet na dworach królewskich i wie, że przyszłych rodziców czeka dużo pracy nad wychowaniem dziecka. Cieszy się jednak, że jej koleżanka może liczyć na pomoc męża, a Radosława Majdana uważa, za wyjątkowo szarmanckiego mężczyznę.

Zobacz także: Smacznego na dobry wieczór! Odc. 2: Chlebek bananowy

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (18)
Zobacz także