Blisko ludziIrena Kamińska-Radomska zaskoczyła strojem. Nowy wizerunek odbiega od poprzedniego

Irena Kamińska-Radomska zaskoczyła strojem. Nowy wizerunek odbiega od poprzedniego

Irena Kamińska-Radomska w luźnej stylizacji
Irena Kamińska-Radomska w luźnej stylizacji
Źródło zdjęć: © fot. AKPA

22.01.2022 15:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Irena Kamińska-Radomska jest ekspertką od wizerunku i etykiety. Specjalistka niejednokrotnie udowadniała, że dobra prezencja to również jej znak rozpoznawczy. Ostatnio zaszalała ze stylizacją i pokazała się w luźnym wydaniu. Zasugerowała, że strój jest zgodny jej własnym "ja". Czy metamorfoza jest na stałe?

Irena Kamińska-Radomska zasady savoir-vivre’u opanowała do perfekcji. Dzieli się nimi np. w "Projekcie Lady", gdzie jest mentorką i doradza kobietom, jak pracować nad swoim wizerunkiem. Ostatnio zaczęła też eksperymentować z własnym image. Pokazała na swoim profilu na Instagramie oszałamiającą metamorfozę. Niewiele w niej elegancji i szyku, a raczej luz i młodzieżowy pazur.

Kamińska-Radomska pokazała się w jeansach, bluzce z krótkim rękawem i bawełnianej czapce. Do tego włożyła masywne buty, które ostatnio są bardzo modne. Dodatkiem rzucającym się w oczy były też okulary z czarnymi oprawkami. Jej stylizacja jest sportowa i zachowawcza. Totalnie odbiega od wizerunku eleganckiej i wysublimowanej mentorki z hitu TVN-u.

Irena Kamińska-Radomska w młodzieżowej stylizacji
Irena Kamińska-Radomska w młodzieżowej stylizacji© Instagram.com

Surowa nauczycielka

Gwiazda znana jest nie tylko z "Projektu Lady". Z powodzeniem rozwija karierę, jako specjalistka od etykiety, udziela się w mediach i prowadzi wykłady z Psychologii Biznesu na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Wiedzę nabyła, ucząc się w The Protocol School w Waszyngtonie, gdzie uzyskała dyplom oraz międzynarodową licencję.

Kamińska-Radomska dała się poznać, jako surowa nauczycielka w programie TVN-u. Stara się na wiele sposobów zmienić podejście uczestniczek do własnego wizerunku i zachęcić do pracy nad nim. Ekspertka jest jednak sprawiedliwa i podobnie, jak potrafi utrzeć nosa bohaterkom programu, tak nie pozostaje dłużna celebrytom, którzy zaliczą modową wpadkę. Ostatnio wytknęła błędy np. aktorce Annie Musze.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także